Części do aut, akcesoria do różnych pojazdów

Najkrócej jak się da w tej branży okazuje się totalnym laikiem. Kiedy słyszę słowo motoryzacja nie przychodzi mi do głowy nic poza słowem samochód lub motocykl. Każdy, kto wie cokolwiek na ten temat właśnie, parsknął śmiechem i stwierdził, że każdy, ale to każdy ziemianin powinien powiedzieć coś więcej. Ale ja należę do osób, które mają rower, który raczej rzadko jest używany. Drażnią mnie za to często tramwaje, które potrafią zatrzymać się w dowolnym miejscu, bez względu na to, czy pada, czy jest porywisty wiatr, czy mróz.

samochody zaparkowane na poboczu

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Tak, więc motoryzacja (www.sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/weze_do_myjek_techkar/weze_stalowe_techkar/weze_stalowe_25m_techkar,2,3623) kojarzy mi się jeszcze z niesprawnymi tramwajami i autobusami.

Czy poruszana w tym materiale kwestia nie przykuła Twojej uwagi? Jeśli tak, to dodatkowo kliknij ten odsyłacz – szczerze zalecam tą treść (https://www.lpsp.pl/producent-wozow-strazackich/).

Można by rzec, że jestem zwykła blondwłosą kobietą, o której dowcipy są wypowiadane przez wielu mechaników. Cóż, jeżeli chodzi o motoryzacje, to są panie, które jeżdżą dużymi samochodami i które znają się na samochodach lepiej niż niejeden facet. Ale – wiadomo, że są to kobiety , które potwierdzają regułę, która mówi, że to mężczyźni wiedzą wszystko o sprawach motoryzacyjnych. Panowie od razu będą wiedzieć co znaczą autoboksy albo bagażniki bazowe – zatem .

samochód marki Audi

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com


Auto, motory, naprawa, asortyment do…

Jeżeli jakaś firma chce oferować auta, to otwiera salon i pokazuje się na targach samochodowych. Na targach widać piękne hostessy, które są obok samochodu, podobnie jest w salonach, na początku zazwyczaj rozmawia się z piękną panią, a kiedy mamy omawiać szczegóły jesteśmy przekazani mężczyźnie, który jest w stanie podać wszystkie parametry techniczne. I znaczy to wcale, że kobieta nie byłaby w stanie się tego wszystkiego nauczyć, o nie! Po prostu nasza kultura pokazuje, że wiarygodniejszy jest mężczyzna opowiadający o samochodach, niż kobieta w wysokich butach.

Nie od dziś wiadomo, że motoryzacja to działka facetów. Wiadomo, że są panie, które interesują się samochodami, ale zaskakują one tak samo jak mężczyźni, którzy zajmują się robieniem zabiegów w salonie kosmetycznym. Dlatego w myśl zostawianiu „boskiemu, co boskie”, zostawmy mężczyznom, co męskie, a kobietom, co kobiece. Niech motoryzacyjne sprawy nadal będą tym, co dla facetów pozostaje chlebem powszednim bez znaczenia, czy mężczyzna ma auto prosto z autoryzowanego serwisu, czy jeździ dziesięcioletnią bryką (pomocne: ).