Na imprezy plenerowe lub wyjazdy górskie – wynajem namiotów raz za razem bardziej kultowe

W dzisiejszych czasach na rynku powstaje co chwila więcej spółek zajmujących się usługami takimi jak wynajem namiotów. Są one znakomitym przedmiotem do tego, aby urządzić w nich przeróżne przyjęcia okolicznościowe, lecz także służą do większych przygód górskich bądź turystycznych.

namiot

Autor: Infrogmation of New Orleans
Źródło: http://www.flickr.com
Imprezy pod namiotem były jak dotąd znane nam zwłaszcza z filmów. W USA organizowane są wesela w ogrodzie, pikniki osiedlowe, bankiety. Namiot musi zagwarantować komfort dla gości w czasie przypuszczalnego deszczu, bo jak wiemy, pogody nie da się zamówić. Na obecną chwilę w Polsce często dokonywanym wyborem są przyjęcia w plenerze.

To niewątpliwie bardzo interesująca kwestia, zatem jeśli chcesz ją przeanalizować głębiej, to kliknij tu, a więcej znajdziesz w treści.

Mają one niepowtarzalny nastrój, zdołają zbliżyć bardziej do siebie zaproszonych znajomych. Przyjęcia pod namiotem są niestandardowe, mogą być zarówno stylowe – w tym miejscu wszelkiego typu uroczystości jak śluby, wesela, chrzest, rocznice, jak również bardziej „na luzie” – dla przykładu prywatka firmowa bądź zabawa karnawałowa. Nie potrzeba zbyt wielu zdobień, starczą do tego strojne światełka i lampki, opcjonalnie świeczki. Gdy w tle będzie leciała muzyka, kapitalny i nietuzinkowy klimat mamy zagwarantowany. Opcja taka, jak wynajem namiotów – sprzęt turystyczny – wspomoże nam ochronić gości w dżdżysty dzień, gdy aura spłata nam figla. Wybitnie lubianym wyjściem są lekkie namioty ekspresowe, które można ze sobą spinać. Imponująco pasują do mniejszych przyjęć w plenerze.

nasza oferta

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

W takim przypadku miejsce scalania dachów asekurowane jest specyficzną rynną, jaka całkiem zabezpiecza przed deszczem (spływająca z grzbietów namiotów woda jest odprowadzana do zewnątrz). Osiągalne są różne barwy tych akcesoriów. Niekiedy w zestawach są dodatkowe tekstylia, jak np. ściany poprzeczne zapinane na rzep, tworzące pomocną przestrzeń lub zasłonę, albo siatka maskująca. Wiele opcji jest przystępnych, w zależności od potrzeb konsumenta.

Jednostki zajmujące się dzierżawieniem namiotów cieszą się coraz większą sławą. Dziś imprezy plenerowe entuzjastycznie urządzane są w otoczeniu natury, ogrodach, ale nie za każdym razem aura pogodowa sprzyja. W związku z tym wynajem namiotów to doskonała alternatywa.