Na co kierują uwagę kobiety, a na co faceci w trakcie użytkowania prywatnego lub firmowego pojazdu

Kobiecy punkt widzenia bywa całkowicie odmienny od tego męskiego – takie stwierdzenie poznał już niemal cały glob. Co naprawdę ważne, taka opinia została poza tym udowodniona przez naukowców. Ponadto jest uniwersalna, bo można ją przypasować właściwie do każdej dziedziny życia, w tym również do szeroko rozumianej motoryzacji.

Wycieraczki do samochodu

Autor: tablexxnx
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo że panie nieczęsto stają się miłośniczkami aut, to przecież wiele z nich posiada prywatny pojazd samochodowy. Troska o niego ograniczać się może do systematycznego odkurzania wnętrza, a od czasu do czasu do umieszczania ozdóbek w tych mniej spodziewanych miejscach (np. rzęsy na reflektorach).
Niewiasty zazwyczaj przywiązują najmniejszą wagę do kontrolowania typowo mechanicznych elementów (np. silnika), a sprawdzanie skali oleju niełatwo wchodzi im w krew. Chociaż wykonywania tego typu czynności uczy się na już kursantów, to przedstawicielki płci ładnej nie okazują nimi większego zainteresowania.

Eksperci dodają jednak, że dzisiejsze modele naprawia nie na autostradzie, lecz w profesjonalnym warsztacie. W domowym zaciszu można co najwyżej wymienić pióra wycieraczek Valeo, ale niełatwo podejrzewać kobiety o to, aby na własną odpowiedzialność podejmowały się tego zadania.
Z kolei panowie, oprócz tego, że zajmują się swoimi autami, to jeszcze doglądają wozów, jakie stoją w przydomowym garażu. Dla takich osób liczą się detale, o których zapominają żony. Dla przykładu, każda wycieraczka samochodowa jest od razu zamieniana na nową, jak tylko przestaje właściwie funkcjonować.

Jeżeli chcesz zgłębić większą ilość faktów na to zagadnienie – poczytaj tu (http://www.marexopony.pl/) wszystko, co Cię interesuje na zbliżony temat.

Do obowiązków małżonków należą również inne czynności, czyli te bardziej skomplikowane albo wymagające użycia krzepy.

Jeśli weźmiemy pod uwagę zakupy, które zazwyczaj robimy w sklepach motoryzacyjnych, to i tutaj mężczyźni wyręczają kobiety. Trudno sobie wyobrazić trzydziestoletnią damę w czerwonych szpilkach, która prowadzi zagorzałą konwersację ze sprzedającym i jeszcze przekonuje go o tym, że pióra wycieraczek Valeo stają się najlepszym produktem dostępnym na rynku – doczytaj wycieraczki samochodowe valeo. Z autopsji dobrze wiemy, że partnerki mają całkowicie odmienne zainteresowania, a zwyczajna wycieraczka samochodowa zazwyczaj znajduje się poza ich kręgiem. O zasadności tego rodzaju hipotez niejeden raz przekonali się faceci, na przykład wtedy, gdy musieli wymienić opony zimowe opony (opony do audi a2) w dwóch pojazdach.

Sprawdź też: wycieraczki passat b5