Ryk motoru

Od niedawna jest równouprawnienie. Jest ono związane również z motoryzacją. Nie żeby wcześniej panie nie interesowały się tą dziedziną życia, ale to jednak mężczyźni mieli w niej prym. Obecnie sporo się pozmieniało i panie również wiedzą wiele o motoryzacji. Kobiety potrafią olej wybrać, co zrobić, kiedy dzieje się coś w samochodzie, umieją wymienić koło. Nie chcą pomocy przy małych usterkach.

Ford Tourneo Courier

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak motoryzacja nie jest domeną wszystkich kobiet i o ile panie nie zawsze są zobowiązane do tego, by wszystko wiedzieć, o tyle panowie uważają, że oni muszą wiedzieć więcej niż dużo. Naprawa u mechanika to dla nich ostateczność, bo oni oczywiście wiedzą, co trzeba zrobić. W dodatku, są niesamowicie pomysłowi, jeśli mowa o autach i to, co można zrobić by auto pojechało jeszcze parę kilometrów. Kobietom nie jest głupio wezwać pomoc drogową, panowie miewają z tym kłopot. Ale w ostateczności są w stanie zrozumieć, że bezpieczeństwo jest ważniejsze niż ich nadmuchane ego i jeżeli już rzeczywiście wiedzą, że sami nie dadzą rady, to ruszają do mechanika, który ma wszystkie rzeczy, dzięki którym naprawi auto (jak takie: części karoserii na

samochody na parkingu

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Wziąć auto z salonu czy…

Często mamy dylemat, które auto kupić, czy używane auto nie będzie za słabe na nasze rodzime trasy? Myślimy też o tym, czy kupić motocykl, czy może jednak poczekać z tą decyzją? Jeżeli mowa o motoryzacji to bardzo często kręci się wszystko wokół kwestii, czy kupić czy nie. Nieważne czy chodzi o część do samochodu, czy całkiem nowy pojazd, najważniejsza kwestia jest taka, czy warto kupować czy nie. Motoryzacja to branża, na której zna się prawie każdy Polak, podobnie jak każdy Polak jest lekarzem. Ale ludzie są naprawdę szaleni i potrafią wypróbować różne specyfiki na swoim zdrowiu niż na własnym samochodzie. W tym miejscu także na temat: .

Szczególnie, kiedy samochód (zerknij na okazję dotyczącą usługi: warsztat mobilny) jest z salonu i osoba mająca auto z salonu boi się stracić gwarancję. Motoryzacyjne aspekty funkcjonowania każdego zmotoryzowanego osobnika zajmują nawet dwadzieścia procent z każdego dnia. A jeżeli auto jest też sposobem dojazdu do miejsca pracy to nawet czterdzieści procent dnia. Ludzie sprawdzają czy jest odpowiedni poziom oleju, jeżdżą na stacje benzynowe, myją auto i odkurzają jego wnętrze, to wszystko zajmuje sporo czasu, nie mówiąc o tym ile musimy stać w korkach.