Jakie akcesoria bywają niezbędne każdej personie, która chce trzymać pupila w swoim domu

Posiadanie nawet najmniejszego zwierzątka jest nie lada gratką dla naszych milusińskich. Chomik czy papużka to dobry pomysł na podarek dla ośmiolatka, o ile rzecz jasna zadeklaruje on już na wstępie, że będzie sam zajmował się własnym pupilem. Z kolei niektóre dzieci preferują trochę większe zwierzaki, czyli dla przykładu kota lub pieska. Niezależnie od tego, jakie zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, tak czy inaczej trzeba będzie dokupić parę niezbędnych gadżetów.

polecamy

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Miski dla psów to akcesoria, o których na pewno pomyślą właściciele dalmatyńczyków. Te sprzęty przydają się wtedy, kiedy przychodzi czas na posiłek – na dnie misek lądują ziarna karmy lub pozostałości niedzielnego dania obiadowego.

Czy masz ochotę może dostać link do strony jaka karma dla psa alergika, gdzie oczekują na Ciebie kolejne posty? Myślimy, że przypadnie Ci do gustu nasz serwis.

Raz na jakiś czas właściciele czworonogów raczą swoich pupili najbardziej smakowitymi kąskami, czyli kościami. I to w żadnym razie nie musi być kość z kurczaka gotowanego na kolację.

Zarówno sklepy tradycyjne, jak i te internetowe, udostępniają sztuczne kości, które bywają bardzo lubiane przez naszych czworonożnych druhów. Jeżeli już wspomnieliśmy, że miski dla psów pozostają jednym z tych najistotniejszych artykułów, to nie sposób nie powiedzieć paru słów o miskach dla kociaków – . One identycznie jak pieski jedzą karmę i także potrzebują odpowiedniego naczynia. A poza tym w tego typu miseczkach znajduje się też nieoszukana porcja mleka z plastikowej butelki. Koty, szczególnie te, które mieszkają w kamienicach, potrzebują jeszcze drapaka i komfortowego kojca. Natomiast te wiejskie kociaki zazwyczaj ostrzą pazurki na korze drzew, a codzienne dania spożywają z misek, które przestały służyć właścicielom.

Miski dla psów lub kotów z pewnością nie będą potrzebne tym, którzy zamiarują nabyć morskie rybki. W tym wypadku przyda się w miarę spore i solidne akwarium z całym osprzętem. A ci, którzy pragną nacieszyć wzrok feerią kolorów, kupią papugę razem z klatką. I tak jeszcze długo można byłoby wymieniać zwierzęta i jednocześnie wydłużać spis artykułów dla konkretnego pupila.

W tym miejscu warto nadmienić, że niekonieczni trzeba już na wstępie rzucać się na głęboką wodę i kupować co popadnie. Producenci takich gadżetów wykorzystują chwilę naszej słabości – w końcu piszcząca kość z tworzywa sztucznego dla jamnika sprawi i człowiekowi sporo radości, gdy będzie on obserwował, co jego podopieczny wyprawia z taką zabawką.