Miłość z internetu

Czy w sieci można spotkać miłość życia? Zdecydowanie tak, co potwierdzają statystyki i…szczęśliwe związki. Aktualnie co ósma para w Europie poznaje się właśnie w cyberprzestrzeni. W Polsce już co siódmy amator e-randek korzysta z portali randkowych, w celu znalezienia towarzysza na resztę życia. Czy powinniśmy logować się na tego typu serwisach?

kobieta korzysta z konta internetowego

Autor: Helen Penjam
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście, ponieważ poznawanie potencjalnej Miłości w sieci to wielka przygoda. To my decydujemy jakie cechy powinna mieć osoba, z którą chcemy się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, prowadzić rozmowy z wieloma osobami, uwodzić, lub od razu umówić się kimś w tzw. realu. To czy przyjaźń zamieni się w coś więcej zależy jedynie od nas. W poszukiwaniu miłości, nawet odległość nie ma znaczenia! Możemy zakochać się w osobie mieszkającej trzy przecznice dalej, możemy w osobie mieszkającej w Anglii.

Coraz częściej słyszymy o małżeństwach osób różnych narodowości, w dzisiejszych czasach jest to normą.

Masz zamiar znaleźć inne tego rodzaju porady? Jeżeli tak, ta wskazówka spod linku (https://www.equiversum.pl/pl/c/Powozenie/73) jest warta polecenia, gdyż dotyczy analogicznej tematyki.

A że Polki cenią sobie wartości moralne i rodzinne, potrafią się doskonale spełniać zarówno w w roli partnerki jak i pracownika – nie dziwi informacja, że cieszą się tak wielkim powodzeniem w świecie. Toteż warto skorzystać z szansy i zostać użytkownikiem portalu. Zwłaszcza, że nie mamy nic do stracenia, możemy jedynie zyskać to co najpiękniejsze w życiu – miłość.

Zanim założymy konto na portalach typu: randki przez internet, są nasze wymagania co do przyszłego partnera. Oczywiście, ustawianie wysokiej poprzeczki zwykle mija się z celem, gdyż miłość jest ślepa, mimo wszystko plan posiadać warto. Określając swoje pasje czy oczekiwania wobec życia zawężamy obszar poszukiwań.

laptop

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteśmy rozważnymi osobami i chcemy w najbliższym czasie założyć rodzinę raczej nie dogadamy się z wiecznym imprezowiczem. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien wykazać jego przyszły ukochany, więc należy przeglądać profile pod tym kątem. Warto mieć na uwadze jednak, że nie ideały nie istnieją nie przesadzajmy więc z metrową listą oczekiwań. Warto poznawać, szukać, a miłość na pewno przyjdzie.