opony platin na lato

Dostosowanie dobrych opon do auta jest bardzo istotne dla bezpieczeństwa kierującego i współpasażerów. Opony PLATIN letnie, to opony wysokiej jakości z korzystnym stosunkiem jakości do wartości. Opracowywane według najświeższych standardów technologicznych i robione w nowoczesnych zakładach produkcyjnych ważnego europejskiego wyteórcy opon.

więcej

Źródło: www.interopony.pl
PLATIN przekazuje opony letnie, również zimowe, wysokiej jakości i dla każdych żądań, do aut osobowych, oraz ciężarowych. Opony PLATIN letnie z kierunkowym bieżnikiem, umożliwia kierowcy łatwą jazdę w czasie chwiejnych warunków atmosferycznych. Taki bieżnik gwarantuje prędkie odprowadzanie wody, a innowacyjna mieszanka gumowa wykorzystana przy produkcji dostarcza dobrą przyczepność.

Dzięki wdrożeniu szczególnej technologii bieżnika gwarantuje dobre odprowadzanie ciepła i ochrania oponę przed szybkim nagrzewaniem. Opony – szczegółowe informacje – PLATIN letnie (kliknij tutaj) ze względu na własną konstrukcję zagwarantowane są dla aut osobowych. Najlepiej sprawdzi się w powszedniej jeździe po mieście, jednakże również dobrze służy na dłuższych trasach. Wykorzystany w konstrukcji opon blok barkowy o ogromnej mocy przyczynia się do płynności i trwałości opony (złap promocje na wypełnianie opon www.interchemol.com.pl/produkty/wypelnianie-opon) w trakcie błyskawicznie pokonywanych zwrotów.

Gama towarów marki PLATIN to nie tylko opony PLATIN letnie. Te wyroby to także dużej jakości felgi o atrakcyjnym sportowym wyglądzie, opony do aut osobowych, van, oraz dostawczych. PLATIN dysponuje licznymi, przyciągającymi modelami dla wszystkich popularnych marek aut. Jest ona wyjątkową marką, jaka proponuje zarówno opony jak i obręcze.

Całe koła PLATIN to połączenie oszałamiającego designu felg i nowatorskiej technologii opon. Jako jedyny producent felg i opon proponuje zmontowane koła w bardzo korzystnym stosunku wydajności do ceny. Bez względu na to, czy są to opony PLATIN letnie czy zimowe, z kompletnymi kołami PLATIN, auto będzie przedstawiać się elegancko, a jazda w wszelkich warunkach bezpieczna. Platin to prywatna marka niemieckiego dystrybutora opon, dzięki której każdy ma sposobność kupować dobre opony za nieduże pieniądze.