Przed od dawna wyczekiwanym festiwalem trzeba dobrze przygotować

Tak, sukces, myślisz dość donośnie, ponieważ wszyscy ludzie spoglądają na ciebie ze zdziwieniem. Nie przejmujesz się, ponieważ twoje uczucia tryskają jak gorąca para i chciałyby teraz być tam, gdzie będziesz za kilka dni. Tak, wyjeżdżasz na własny wymarzony event, zobaczysz tam własnych ulubionych wykonawców, spotkasz towarzystwo, którzy czują to, co ty.

zespół Pink Floyd

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com

Bilet mocno ściskasz w garści, nie możesz go przecież zgubić. Pociąg masz też już zarezerwowany, pozostaje jedynie czekać i słuchać zespołów, jakie niedługo usłyszysz na żywo. Całość jest pięknie, myślisz, jednak po chwili nadchodzi powątpiewanie, ponieważ właśnie dochodzi do ciebie, że nie posiadasz jeszcze całego asortymentu. Brakuje ci rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (nieśmiertelniki rap), podobnie nie odnajdujesz w swych zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek.

Ta solidna witryna (http://www.salonaturi.pl/masaze/magiczne-spotkanie/), zawiera zbliżone informacje na opisywany temat, zatem nie czekaj, a zgłąb dokładnie info na to zagadnienie.

Migiem nadrabiasz te braki.

Witasz się z kolegą, który też wybiera się na imprezę. Oboje wyliczacie między sobą sobą oczekiwania, nie możecie się uciszyć, tak jesteście rozgorączkowani. Raptownie twój koleżka wtrąca, iż wszystko byłoby okej, ale nie zdążył zakupić jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (zjawiskowe naszywki), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z dowolnego gatunku, ale preferowałby mieć przynajmniej jedną stosowną naszywkę.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Rozumiesz własnego kolegę i mówisz jemu o swoich lukach w asortymencie. Oboje dochodzicie do konkluzji, że należałoby to dopracować. Podobnie zdałoby się dodatkowo przecież zakupić rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, wspólnie wpadacie na tenże inwencję i zaraz zapisujecie to na kartce, aby incydentalnie nie zapomnieć.

I w tej chwili jednak zamiast biec do sklepu (albo wręcz jechać, ponieważ mieszkasz przecież w małym mieście, gdzie nie ma podobnych miejsc) wchodzisz do Internetu, porównujesz ceny i w końcu zamawiasz. O widzisz, że zrobiłeś jeszcze lepszy dochód, gdyż nie zapłacisz za koszty wysyłki! Uważasz, iż całość układa się po twojej myśli. I tak w rzeczywiście jest. A parę dni potem nadprogramowo się dowiadujesz, iż twoja najbliższa kumpelka też jedzie! No, to będzie impreza!