Wybieramy odzież rowerową – propozycje ciekawych cen w 4F

W okresie wakacyjnym wiele rodzin urządza sobie rowerowe wycieczki. Jadąc na wycieczkę rowerową trzeba bez wątpienia mieć odpowiedni sprzęt. Dziś uzyskasz informację, jaki powinieneś wybrać śpiwór oraz jaką powinieneś wziąć odzież.

Poznaj ofertę

Autor: Wendy Soucie
Źródło: http://www.flickr.com

Sporo można powiedzieć na temat śpiwora. Ostatnio dość okazałą sławą cieszą się śpiwory 4F. Jedną z głównych zalet tego rodzaju śpiworów jest cena, śpiwory 4F nabędziesz już już za osiemdziesiąt zł. Jeżeli nie masz wygórowanych wymagań, mianowicie, jeśli nie wybierasz się w podróż do Arktyki, śpiwór 4F sprosta Twoim oczekiwaniom. Wiele śpiworów ma pewną wadę, podczas spania w nich przesuwa się wyściółka w środku. Wewnętrzna wyściółka to wewnętrzne poduszki śpiworu. Jeśli chodzi o śpiwory 4F, takie zdarzenie nigdy nie będzie miało miejsca. Można użytkować ten śpiwór przez długie lata, a wyściółka nie zmieni miejsca. dolny obszar śpiworku – innymi słowy część w okolicach nóg – posiada grubsze poduszki. To rewelacyjne założenie, gdyż wiadomo, gdy nocujemy na dworze najszybciej marzną nam kończyny. O świcie możemy szybko przewietrzyć śpiwór, ułatwi nam to zamek dwukierunkowy. Rozsuwamy zamek i trzepiemy śpiworem jak kocem. Śpiwór 4F okazuje się niezwykle lekki i mały, transport nie stanowi problemu .

Jadąc w podróż rowerową myśl pomyśleć także o należytej odzieży. Jeśli podróżujesz rowerem, musisz mieć pojęcie, co daje odpowiednia odzież rowerowa 4F. W skład tego rodzaju odzieży wchodzą bluzy, ręodzież – odwiedź stronę -i, koszulki i – to zupełna innowacyjność – termoaktywna bielizna rowerowa. Ta odzież sprawi, że, wycieczka rowerem będzie o dużo bardziej komfortowa. Nowa odzież rowerowa 4F uszyta jest z nowoczesnego włókna, który – mówiąc wprost – potrafi oddychać.

Spodenki pochłaniają są przewiewne i wchłaniają pot. Spodenki idealnie lgną do ud. W rękawiczkach możesz jeździć całymi dniami, a pęcherze nie pojawią się na dłoniach.

Odpowiedni ekwipunek sprawi, że Twoja wyprawa będzie przyjemnością, a nie dokuczliwą podróżą. Dlatego czasem odpowiedniej zainwestować te parę złotówek na odpowiedni śpiwór oraz odzież.