Nort face płaszcz damski i rękawki dla kolarzy – niezbędne prezenty dla lubiących sport ludzi

Gdy nadchodzi jesień i zima konieczne są odpowiednie ciuchy na te pory roku. Temperatury są niskie i nie sprzyjają chodzeniu w kusych kurtkach. Z tego powodu sporo marek zadbało o to byśmy byli w stanie w odpowiedni sposób działać mimo ujemnych temperatur.

Dzięki north face płaszcz damski możemy z przyjemnością wyjść z domu nawet na mróz. Czujemy, że jest nam ciepło i przyjemnie. Bo odpowiednio dobrany płaszcz jest w stanie zdziałać cuda. A powinniśmy pamiętać, że firma The Nort Face robi płaszcze damskie, które będą sprawdzały się też podczas pieszych wycieczek (zobacz tutaj). Ktoś może powiedzieć, że płaszcz na spacery po górach nie jest najlepszym rozwiązaniem, a jednak są płaszcze stworzone z myślą o takich wycieczkach. Dzięki właściwym zamkom po bokach da się otrzymać odpowiedni zakres ruchu. Oczywiście trzeba otrzymać informacje, które płaszcze są przeznaczone na piesze wycieczki, bo nie ma, co siedzieć w domu i zrezygnować z wyprawy tylko, dlatego, że jest zima.

Interesujące dodatki dla kolarzy

kliknij tutaj

Autor: United-Cyclists
Źródło: United-Cyclists

Gdy kochamy jeździć na rowerze to na bank wiemy, że jest pełno akcesoriów, które na sto procent przydadzą się do jazdy rowerem. Wiele razy zdarzało się, że z wycieczki (rodos last minute) rowerowej wracaliśmy zabawnie opaleni, chociaż w sumie na początku jazdy nie było nam zbyt ciepło. A mimo to nie decydowaliśmy się na bluzkę z długim rękawem. O ile przy jeździe rowerem, taka bluza by się sprawdziła, to przy jeździe na kolarzówce już niezbyt. Z tego powodu tak interesującą opcją są rękawki kolarskie. To po prostu same rękawki, które są stworzone z materiału przepuszczającego powietrze. Możemy je kupić w różnych wersjach na przykład bez ocieplacza i z ocieplaczem.

Na letnie chłodne acz słoneczne wyprawy można postawić na te bez ocieplacza. Dbają o to byśmy się nie spalili na raka i chronią przed wiatrem. Wiele rękawków kolarskich jest stworzona tak, by szew nie przeszkadzał w jeździe. Materiały szybko schną i nie pochłaniają wilgoci, co jest bardzo ważne, bo w czasie jazdy się pocimy. Co ważne mają one również paski na górze, które pomagają by się nie ześlizgiwać z ramion. A gdzie można kupić takie rękawki kolarskie? Otóż w sklepach z odzieżą sportową i w Internecie. Oczywiście, w sieci wybór jest bardzo duży i każdy kolarz wyszuka coś dla siebie.