Istnieje wiele sytuacji, w których nie przypuszczamy nie jesteśmy w stanie określić, jak się zachowamy

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia, podobnie jak zrozumienie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Spoglądamyna świat w różny sposób, jedni będą to robić w różowych okularach, kolejni wszystko zobaczą w ciemnych barwach. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z wychowania, zależy od biologii? Od wszystkiego po trochu?

Obiektyw, fotografia

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Z całą pewnością nie da się wymienić jednej przyczyny konkretnego patrzenia na świat czy podejścia do życia. Nawet jeśli jakąś rzecz definiuje kolejne zdarzenia, to jedna osoba w inny sposób zareaguje na dane sytuacje niż inna.więcej szczegółów w witrynie adwokat sprawy rodzinne warszawaNie jesteśmy w stanie przewidzieć, w jaki sposób zareagujemy na sytuację, które można zakwalifikować jako niespodziewane, lecz jednak możliwe. w jaki sposób byśmy sobie dali radę z wielka tragedią, przypuśćmy, tragiczną śmiercią członka rodziny? Nie można tego przewidzieć.

zdjęcie

Autor: Marian Schmidt
Źródło: Marian Schmidt

Ci, co jednak uważają, iż zachowaliby się w konkretny sposób najczęściej udali by się w inną stronę – ten niespodziewany brzeg, o którym nie myśleli poważnie. Być może nie byłoby to tak widoczne, ten surrealistyczny rozwój sytuacji, gdyby nie te poprzednie zapewnienia i deklaracje. Nie da się tak po prostu popatrzeć na swoje życie z dalszej perspektywy, zrobić zdjęcia z powietrza , by dostrzec, co, jak i kiedy. Lepiej zachować umiar i nie rozpowszechniać ostatecznych sądów, co do własnego zachowania, bo możemy srogo się zdziwić i w ostateczności nie być gotowym na taki rozwój wypadków założyliśmy.

Inaczej mówiąc, nawet jeżeli sami nie zakładamy, jak byśmy się zachowali w konkretnej sytuacji, to istnieje szereg rzeczy, które dają nam tego, w jaki sposób potoczyłyby się nasze losy.

Opublikowana na tej podstronie problematyka jest według Ciebie warta zainteresowania? Jeżeli tak, to kliknij tu i zobacz oprócz tego więcej w treści (https://www.laccery.com/pl-pl/odbojnice-wozkowe.html)!

Wśród najistotniejszych z nich trzeba wymienić: cechy charakteru, temperament, praktykę z podobnymi sytuacjami czy reagowanie na podobne dramaty (jednak u innej osoby). Najbardziej obiektywnie mimo wszystko orzekną na nasz temat nieznani nam ludzie, rzecz jasna „najłatwiej” nie znaczy najbardziej zgodnie z prawdą, bo osobnik z zewnątrz ocenia nas tylko po tym, co dostrzega na zewnątrz, lub co o nas usłyszy, często będą to rzeczy nie mające sensu. Można je porównać na przykład do opinii ludzi którzy nie zamienili słowa z obcokrajowcem, a bazując na krzywdzących i niedorzecznych stereotypach mówią, że w innych krajach mieszkają tylko ludożercy.