Ozonowanie środka auta na pozbycie się ciężkiego zapachu.

Podczas użytkowania pojazdu zawsze pozostawiamy w jego wnętrzu zapachy, które ostają. Niezależnie od tego, jak o niego troszczymy się, czyścimy, da się odczuć różne uciążliwe zapachy pozostawione przez spalanie tytoniu, transportowanie zwierząt, spożywanie czy nawet różne środki chemiczne. Najskuteczniejszą procedurą, która pozwoli nam się ich pozbyć to ozonowanie wnętrza samochodu.

Samochód terenowy marki Ford

Autor: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com

Ozonowanie klimatyzacji jest skutecznym i bezpiecznym sposobem na pozbycie się wirusów, pleśni i wyjątkowo trudnych zapachów z całego organizmu klimatyzacji i z wnętrza pojazdu. Przegląd (zobacz przeglądy rejestracyjne wrocław psie pole) klimatyzacji jest działaniem podnoszącym komfort oraz bezpieczeństwo kierowcy a także pasażerów. Skażenie układu wynikające z dziennej eksploatacji wywołuje pogorszenie samopoczucia i spadek kondycji psychomotorycznej. Mówiąc szczerze, podróżowanie samochodem w którym czuć wielorakie nieprzyjemne zapachy nie należy do miłych.

Działanie ozonu jest nadzwyczaj krótkie ale zarazem bardzo skuteczne. Gdy tylko ma styczność z bakteriami, paskudnymi zapachami i dodatkowo wirusami rozbija je poprzez utlenianie, jedyne co nam zostaje po procesie ozonowania to wyraźny tlen. Ozon nie kryje najmniej przyjemnych zapachów, lecz je usuwa z całego wnętrza pojazdu, również z tapicerki.

Niniejszy tekst wydaje się bardzo zajmujący? Jeżeli tak, to zobacz też inne polecane wykładziny bagażnikowe treści, ponieważ wydają się być tak samo ciekawe oraz pochłoną Cię kompletnie.

Ozonowanie musi trwać 15-25 minut. Przeciąganie czasu nie jest zalecane. Na generatorze mieści się ostrzeżenie, że ozon jest silnym utleniaczem i jego nadmiar może doprowadzić do wypłowienia tapicerki jak również tworzyw sztucznych.

Po zrealizowaniu procesu pozostaje otwarcie drzwi a także przewietrzenie wnętrza, gdyż ozon jest złośliwym gazem. Fakt, że kabina została zapełniona trójatomowym tlenem nie ulega wątpliwości przez kilka kolejnych godzin. Przypomina o tym orzeźwiający, silny zapach powietrza – identyczny z tym, jaki pokazuje się po burzy.

samochód marki BMW

Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com

Ozonowanie wnętrza samochodu to ok. 60 zł z samochody osobowe i 100 zł za samochody dostawcze. W trakcie takiego zabiegu równocześnie robiony zostaje przegląd klimatyzacji , który pokazuje nam stan wykorzystania tego urządzenia. Zastanawiając się nad wydajnym i kompleksowym czyszczeniem wnętrza pojazdu, powinniśmy wziąć pod uwagę ozonowanie Procedura ta pomoże pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z auta i podniesie komfort jazdy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*