Naszycie na mundur harcerski w asortymencie składnicy harcerskiej – podstawowy skład ubioru harcerskiego.

Całkowity ubiór harcerski składa się z kilku ważnych rzeczy. Mundur składa się koszuli lub bluzy mundurowej, w przypadku chłopców ze spodni, natomiast w przypadku dziewczyn ze spódnicy. Poza tym innym elementem munduru harcerskiego jest też nakrycie głowy, do którego przypina się lilijkę. Dodatkowo harcerze noszą również chustę pod kołnierzem i pas do spodni albo spódnicy. Istotną częścią munduru harcerskiego są też naszywki, z jakich każda posiada inne znaczenie.

harcerze

Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com

Naszywki na mundurze harcerskim są między innymi oznaczeniem różnych stopni, mało tego oznaczają one również zdobyte sprawności. Sprawności, które może zdobyć harcerz jest aktualnie naprawdę niezmiernie dużo. Składnica harcerska, czyli sklep z rzeczami oraz akcesoriami harcerskimi, proponuje przeróżnego rodzaju naszywki ze sprawnościami. W asortymencie nieraz możemy znaleźć naszywki na mundur harcerski za sprawność artystyczno-wokalną, turystyczną, komputerową czy też językową, mało tego wyróżniamy także naszywki wojskowe na sprawność kucharską, logistyczną albo naukową. Więcej informacji i przykłady – naszywki na mundur harcerski. Istnieje także sprawność pływacka, puszczańska i dużo innych. Harcerze, którzy zdobyli określone sprawności, mogą nosić na mundurze potwierdzające to naszywki. Niewątpliwie naszywki na mundurze harcerskim to rzeczywista ozdoba oraz honor dla wszelkiego harcerza.

harcerz

Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com

Składnica harcerska oferuje nie tylko naszywki, lecz także inne, istotne zaopatrzenie harcerskie. Prócz strojów i mundurów harcerskich, w ofercie często mieści się również harcerski sprzęt biwakowy, książki oraz poradniki harcerskie, oraz także niezbędne akcesoria, takie jak sznury, latarki, namioty oraz inne.

W Internecie bez trudności odszukamy składnicę harcerską, która proponuje okazały asortyment akcesoriów harcerskich. Wybór jest niesłychanie rozległy, wskutek tego na pewno uda nam się odszukać coś, czego obecnie będziemy potrzebować. Sklepy internetowe oferują również akcesoria harcerskie w przystępnych cenach.