Planując wyjazd pracowniczy warto rozważyć wynajem autobusu

Czeka cię wyzwanie organizacyjne. Musisz zorganizować podróż dla kilkunastu osób z twojej firmy. Nie wiesz, w co włożyć ręce jak się za to zabrać. Myślisz, że chyba ci się nie uda, tyle bowiem przed tobą obowiązków. I pomimo tego, że ogarnąłeś już większość niezbyt fascynujących zadań nadal zostaje jeszcze najważniejsze – jaki środek transporty wybrać? Masz kilka możliwości, z których najlepsza to niezaprzeczalnie autobus. Prześledźmy jednak pokrótce także inne możliwości.

autobus_wnetrze

Przypuśćmy, że jedziecie za granicę, do Hiszpani. Na myśl od razu przychodzi samolot. Prawdą jest, że Polacy od lat kochają latać. Decydują o tym na pewno korzystne ceny (czasami można przecież „upolować” wyjątkowo tani bilet i polecieć za 20-30 złotych), jak i czas takiej podróży. Zamiast męcząc się innymi środkami transportu, samolot zrobi to szybko. Jednak jest to tylko pozorna szybkość, gdyż na lotnisku trzeba pojawić się znacznie wcześniej przed odlotem, zdążyć na odprawę, później oczekiwać na bagaż. A lotniska na dodatek oddalone są od centrum, więc (w zależności od wielkości miasta, do którego lecimy) czeka nas długa podróż do celu. Ponadto, ciężko znaleźć odpowiednią ilość biletów na lot, który nas interesuje. Trzeba zarezerwować bilety dużo prezd czasem, ale niekoniecznie cena będzie się wtedy kalkulować.

Samochód także nie spełni naszych wymogów, przez przesadnie duże koszty. Pociąg zaś wiąże się z stresującymi przesiadkami.

Zaciekawił Cię ten materiał? To świetnie, ponieważ oryginalny wpis ma podobne informacje do prezentowanych.

Jeśli bowiem udajemy się zagranica to nie jesteśmy w stanie uniknąć tego typu utrudnień. A zapanować nad całą grupą, która zapewne będzie rozrywkowa (w końcu podróże służbowe to okazja także do zabawy) może być nie lada wyzwaniem.

Wobec tych „za” i „przeciw” najlepszą opcją pozostaje wynajem autobusów. Nie dość, że można zamówić je na każdy dogodny dla nas termin, to i koszt będzie najmniejszy. Istnieją też zalety organizacyjne. Nie ma niewygodnych przesiadek, nie ma niepotrzebnych przestojów, cała grupa jest zorganizowana i nikogo nie brakuje. Dodatkowo, taki wypożyczony autokar może podjechać w każde miejsce, nie musi to być koniecznie duża turystyczna miejscowość. Nie musi to być wynajem autobusów z Krakowa czy z Warszawy. Nie trzeba jechać na odległe lotnisko, zamawiać przedziały w pociągu i później szukać, który jest nasz. Nie trzeba też brać samochodu i jechać zderzak w zderzak. W autokarze nie dość, że podróż wynajem autokarów warszawa jest wygodna, to dodatkowo wszyscy razem, bezpiecznie dotrą do celu. Co ważne, w tym samym czasie!
Autor –