Wypożyczalnia aut – są dopełniające profity wynajęcia świadczone przez wypożyczalnie?

Czym właściwie jest usługa wynajmowania auta? Czy ogranicza się to tylko do wydania samochodu, przyjęcia kaucji i, przy oddawaniu auta, skontrolowaniu czy nie ma żadnych uszkodzeń, czy paliwo jest uzupełnione, a w środku posprzątane?

samochód

Autor: Matthew Bellemare
Źródło: http://www.flickr.com
Walka na rynku wypożyczalni samochodowych staje się coraz bardziej zacięta. Otwiera się sporo firm, a to sprawia, że oferty konkurujących ze sobą firm, są jeszcze bardziej atrakcyjne, niż były kilka lat temu. Poniżej postaram się przedstawić kilka najciekawszych ofert.

Ciekawą propozycją dla klientów, dla których wypożyczalnia samochodów (strona wypożyczalni samochodów) jest częstym miejscem wizyt, jest opcja tzw. One Way. Jej założeniem jest myśl, że nie każdy kto wynajmuje pojazd, będzie potrzebował go aby odbyć podróż w obie strony. Czasem chodzi o to, żeby dostać się jedynie z punktu A do punktu B, lub przyjechać do punktu B i wokół niego korzystać z wynajętego samochodu. Dziać się tak może w wypadku zakupu lotu samolotem do innego miasta, niż nasze. Mamy możliwość wtedy wynająć pojazd w wypożyczalni na lotnisku i oddać w innej wypożyczalni, np. w naszej najbliższej okolicy.

Równie ciekawą propozycją, którą z całą pewnością zainteresowane będą

samochód

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com

przedsiębiorstwa, jest wypożyczenie pojazdu specjalnie pod własne potrzeby, np. dopasowane do charakteru własnego biznesu. Są wypożyczalnie, które za nas kupią samochód, specjalnie dopasowany do potrzeb wynajmującego, a potem nam go pożyczą. Oferują nam również oklejenie auta reklamą naszej firmy, czy założenie instalacji GPS sprawdzającej lokalizację auta, czy jego zużycie paliwa.

Jako klient indywidualny, również możemy mieć pewne niestandardowe warunki dotyczące wypożyczanego pojazdu. Możemy podróżować z dzieckiem, które wymaga zamontowanego fotelika. Możemy jechać całą rodziną do kurortu górskiego i chcielibyśmy zabrać ze sobą snowboard.

Jeżeli pasjonuje Cię tego typu problematyka, zerknij pod link (https://www.hurtopony.pl/opony-profil.html) tam zamieszczone też Cię bardzo zaintryguje. Nie czekaj zatem i kliknij tutaj!

Możemy także chcieć pojechać w góry z rowerami. Otóż pewne wypożyczalnie mają w swojej ofercie właśnie tego rodzaju dodatkowe wyposażenie, jak fotelik czy siedzisko dla dziecka, łańcuchy śniegowe, bagażnik na narty czy rower, jak również nawigacja gps, a nawet telefon komórkowy.

Jak widać, oferty są jeszcze bardziej rozwinięte- każdy, i klient biznesowy wynajmujący całą flotę pojazdów, jak i klient indywidualny, znajdzie coś dla siebie.