Czy wiecie w które miejsce najlepiej udać się na niezapomniane wakacje?

Wakacje w październiku na ogół przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, jednak Azjaci o tej porze dopiero rozpoczynają turystyczny sezon. Najchętniej odwiedzanymi krajami przez Polaków stały się Tajlandia i Indie. Indie to kraj niezwykły.

eccotravel

Zanieczyszczony i gęsto zaludniony, przepełniony ekstremalnym ubóstwem i nieładem. Indie to kraj, w którym aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a wszechobecny dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się z czasem ukojeniem dla zmysłów. To miejsce, które pokazuje dzisiejszy, otaczający nas świat i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy mieć do świata, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.

Wakacje w Indiach to połączenie kultur, kolorów, smaków i zapachów, za którą albo będziemy zawsze tęsknić, albo… Cała oferta. Last minute Tajlandia z każdym rokiem przyciąga coraz więcej miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, prawdziwa perełka. Zachwycą nas tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Poza tym kuszą niskie ceny i magiczna atmosfera. Kto raz zobaczy Tajlandię zrobi wszystko by powtórzyć przeżycia. Sprawdź ofertę: .
Oczywiście atrakcją jesiennych wakacji są niższe ceny. Jesienne obniżki czy rabaty to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute egzotyka. W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.sprawdź przewozy do Niemiec Wałbrzych przewozy do Niemiec Wałbrzych Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy znajdzie się tani bilet.

Czy poszukujesz na stronie hotel zakopane czegoś bardzo zajmującego? Namawiamy więc do nowego artykułu. Musisz tylko wejść w podany link.

O kilka procent tańsze są zwykle wycieczki sprzedawane przez Internet, albowiem nie musimy płacić za pośrednictwo agenta.