Przyrządy, dzięki którym wypracujesz świetną kondycję

Wbrew temu, że nadchodzi zima, trzeba pomyśleć o następnym lecie. Idealnym sposobem na sparowanie przyjemności z korzyścią na zdrowie, jest postawienie na długie rowerowe wyprawy.

Jeśli twoja marszruta nie będzie obejmować mozolnych, skalistych terenów, idealnym zakupem do takiego przeznaczenia stają się rowery trekkingowe (kupisz na model maszyny lokujący się gdzieś pomiędzy mocnym rowerem górskim a szybką kolarzówką do łatwych, utwardzonych szos. Rowery trekkingowe charakteryzują się trwałą architekturą, która umożliwia zarazem prędką jazdę na utwardzonej szosie, jak i w miarę komfortową jazdę po ciężkim podłożu. Takie pojazdy mają praktyczne bagażniki, które nadają się do zawieszenia obszernych pojemników na bagaż. To bardzo istotne dla kolarzy, którzy podejmują wielodniowe trasy. Dobre rowery trekkingowe kupisz za kilka tysięcy złotych. Odkryj produkty producenta Kettler: pod linkiem.

bieżnia

Źródło: http://www.sport-shop.pl/

Szaruga za oknem bez wątpienia odstrasza od wycieczek na powietrzu. Nie dobrze jest jednak marnować kondycji, ponieważ później w wakacje okaże się, że odpadamy nawet przy niewielkich odległościach. Pomocą dla naszej kondycji są różnorodnego typu urządzenia do ćwiczeń aerobowych, które zapewniają odbycie treningu tlenowego w ciepłym środku własnego domu. Kuszącą opcją jest dobry orbitrek ze sklepu To urządzenie, które świetnie pobudza mięśnie kończyn górnych i dolnych w jednym czasie. Trenujący, stojąc na orbiterku, porusza kończynami w sposób zbliżony do jazdy na rowerze i jednocześnie rękami cały czas odpycha i przyciąga dźwignie, które działają, jak kijki do nordic walkingu.

Zaabsorbował Cię taki post? Jeżeli tak, to na pewno zaciekawi Cię także ten wiarygodny serwis (www.dominikkania.pl/sklep/) – on odwołuje się do tej problematyki.

Sprawdź produkty marki Kettler.

Kondycje wspaniale polepszą również klasyczne bieżnie. Ich ogromnym atutem jest to, że ułatwiają precyzyjne odwzorowanie biegu, co wpływa wprost na kondycję w zewnętrznym treningu biegowym. Z analiz wiadomo, że wyniki na orbiterku lub rowerze stacjonarnym nie zawsze oddają realną kondycję trenującego. Bieżnie to rewelacyjne wyjście w zimne miesiące, kiedy ćwiczący boi się grypy albo wypadku na oblodzonej ścieżce.