Nowy asortyment strony Vivafitness.pl

Serwis to nowatorski, multibrandowy sklep internetowy. Ze względu na dużą rozpiętość tematyczną proponowanych produktów, jego asortyment uporządkowany jest w siedmiu podstawowych kategoriach, zawierających akcesoria uznanych i szanowanych producentów.

Akcesoria sportoweW obrębie tej kategorii, sklep oferuje różnorodne urządzenia do ćwiczeń oraz urządzenia fitness, zaprojektowane zarówno do profesjonalnego wykorzystania w klubach, jak i do wykorzystania domowego. Zwracanie szczególnej uwagi na jakość sprzedawanych towarów oraz współpraca ze sprawdzonymi dystrybutorami to cechy, wyróżniające Vivafitness na tle konkurencyjnych serwisów. W ofercie sklepu można znaleźć m. in.: rowerki trekkingowe.

Ćwiczenia na rowerku

Autor: StaciGrove
Źródło: http://www.flickr.com

Urządzenia do masażuOferta sklepu obejmuje również nowoczesne urządzenia masujące, np. fotele do masażu, dzięki którym można się odprężyć i w pełni zrelaksować. Proponujemy również kompleksowe meble do gabinetów masażu i placówek oferujących usługi SPA. Sprawdź: niezawodny atlas sportowy.

Urządzenia kosmetyczneW tej kategorii Vivafitness proponuje dużą gamę produktów zaprojektowanych zarówno dla gabinetów kosmetycznych, jak i klienta indywidualnego. Wszystkie sprzedawane artykuły są wyprodukowane przez cenionych producentów, co daje gwarancję ich bezawaryjność. W ofercie m.in. frezarka.

Akcesoria medyczneTowary prezentowane w tej kategorii są przeznaczone głównie dla lekarzy oraz zawodowych fizjoterapeutów. Są to urządzenia konieczne w ich pracy, np. elektrokardiografy czy stetoskop.

Intryguje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to zobacz ten użyteczny tekst (https://artgrafcars.pl/). Przeczytasz w nim materiały, które będą dla Ciebie wartościowe.

Oprócz akcesoriów przeznaczonych do zawodowego zastosowania posiadamy także duża gamę akcesoriów, które znajdą zastosowanie w każdym domu, np. parawany. W tym miejscu więcej propozycji:

Narzędzia ogrodowe
W tym dziale każdy ogrodnik znajdzie coś godnego uwagi. Oferujemy markowe narzędzia ogrodowe oraz meble, takie jak aluminiowe meble ogrodowe. Dodatkowo dysponujemy różnorodnymi elementami architektury ogrodowej, które sprawią, że każdy ogród uzyska niepowtarzalny wygląd.

Sprzęt budowlany
Jest to kategoria, która niewątpliwie zwróci uwagę wszystkich zajmujących się budownictwem w wymiarze profesjonalnym jak i hobbistycznym majsterkowaniem. Jeżeli budujesz lub remontujesz dom albo potrzebujesz nowej wiertarki czy innego urządzenia, tutaj z pewnością je znajdziesz! Polecany artykuł: szlifierka stołowa

trening na siłowni

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Dla dzieci
Ten dział sklepu w całości przeznaczony jest dla dzieci, które odnajdą tam ciekawe zabawki oraz różne pojazdy, dające dużo godzin super zabawy.