Coś dla ukochanych kotków – porównujemy najlepsze zabawki dla zwierzaków

Zerknąłeś online na rozmaite zabawki dla kota i prędko zdałeś sobie sprawę, że jest wiele typów do wyboru? Są zabawki interaktywne, zabawki elektroniczne orazstandardowe kulki oraz myszy. Jakie są te zabawki? Jakie z nich wybrać?

Spróbujmy wyjaśnić parę różnych rodzajów, które pomogą Ci znaleźć właściwą zabawkę dla twojego kota. Najpierw weźmiemy po lupę interaktywne zabawki dla kota. Jest to rodzaj zabawki, która zezwala bawić się wam wspólnie. Zabawa z kotem pomaga

www

Autor: Jennifer
Źródło: http://www.flickr.com

skonstruować więź oraz twój kot uczy się tego, że jesteś jednostką, która ubóstwia się z nim bawić.

Twój kot nie jest w stanie się nudzić – zafunduj mu najnowszą zabawkęKażdy kot jest ponadprzeciętny i ma swoją własną osobowość. Koty kochają gry, ale każdy kot będzie musiał odnaleźć swój ulubiony typ zabawki. Akcesoria, jakie skaczą się oraz ruszają są zawsze kuszące dla nich. Na przykład, zabawki przyłączone do sznurka to interaktywne zabawki i często określane są jako biegunowe zabawki. Trzymasz sznurek oraz poruszasz nim po podłodze lub też w powietrzu – kot rozpoczyna skakać i gonić. Celem gry dla kota jest złapać zabawkę a dla ciebie jest to, aby zachęcić kota, by pragnął dostać zabawkę. Po tej grze ważne jest, aby kot złapał zabawkę. Jeśli twój kot goni zabawkę, ale nie jest w stanie jej złapać, będzie w końcu tracił zainteresowanie grą. Niech twój kot capnie zabawkę tak wielokrotnie, jak uważasz to za słuszne. Koty mają oczywisty instynkt łowiecki oraz ten typ gry jest dla nich atrakcyjny.

Odrobina elektroniki dla urozmaicenia kocich zabaw
Zabawki elektroniczne jakie oferuje sklep (sprawdź sklep militarny) zoo to nowoczesne wynalazki mające na celu zainteresowanie kota bez własnej interwencji. Zwykle obsługiwane są przez prąd lub baterie. Przykładem ma prawo być zabawka mysz w domu. Działa na energię elektryczną i może być ustawiona na działanie w określonym czasie. Powiedzmy, że wyjeżdżasz do pracy wcześnie rano, twój kot będzie prawdopodobnie ucinał sobie drzemkę oraz obudzi się w połowie poranka wyglądając za czymś do uczynienia. Ustaw mysz, a jej dźwięk będzie pociągać szczególną uwagę kota. Mała myszka porusza się poprzez różne przeszkody w twoim domu. Twój kot będzie próbował złapać myszy podczas tych wędrówek. Po jakimś czasie się wyłączy, a wtenczas kotek wraca do drzemki.