Apartamenty w Zakopanem

Stolica polskich gór to miasteczko liczące niecałe 30 tys. mieszkańców. W okresie zimowym przybywa tu ok. trzech milionów urlopowiczów, dzięki czemu stolica polskich gór z małej miejscowości przemienia się w wielką, tętniącą życiem, turystyczną stolicę Polski.

zakopane

Źródło: www.morguefile.com
Największą zaletą Zakopanego jest to, że nie zależnie od pogody panuje tu wyjątkowy urok, stolica polskich gór jest idealna na spędzenie urlopu. W Zakopanem znajduje się bardzo wiele noclegów, na popularności zyskują również są również apartamenty Zakopane czy też Kościelisko.

Ogromna liczba szlaków turystycznych, imprez kulturowych, to niektóre z licznych atrakcji oczekujących na odwiedzających. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak Zakopane zimą. Wielbiciele białego szaleństwa mają tym czasie do przetestowania pięćdziesiąt porządnie przygotowanych stoków o zróżnicowanym zakresie zaawansowania, wiele wypożyczalni sprzętu narciarskiego, a także pełno restauracji i barów oferujących tradycyjne dania. Zakopane latem to głównie idealny czas na piesze przechadzki oraz zdobywanie tatrzańskich szczytów. Sprzęt dla turystów znajdziesz tu: zapoznaj się.

Dla tych osób które nie lubią wędrówek górskimi szlakami a koniecznie chcą być na jakimś szczycie polecamy kolejki na Gubałówkę które są czynne przez cały rok. Jedną z ciekawszych atrakcji w tej miejscowości jest możliwość popływania na basenie geotermalnym, w stolicy polskich gór można także spróbować przejażdżki na koniach.

Wejdź na mój serwis! Tam czeka na Ciebie następna fantastyczna dawka szczegółowych postów na ów temat. Nie pożałujesz!

Więcej sprawdzonego sprzętu znajdziesz w tym miejscu: .

Zakopane to nie tylko rekreacja. Niezapomniane wrażenia kulturalne gwarantują nam liczne muzea. Warto również odwiedzić najbardziej znaną ulicę w tym mieście – Krupówki, na której znajduje się wiele zabytkowych budynków. Warte uwagi są również organizowane w Zakopanem imprezy kulturalne.