Apartamenty w Zakopanem

Stolica polskich gór to miasteczko liczące niecałe 30 tys. mieszkańców. W okresie zimowym przybywa tu ok. trzech milionów urlopowiczów, dzięki czemu stolica polskich gór z małej miejscowości przemienia się w wielką, tętniącą życiem, turystyczną stolicę Polski.

zakopane

Źródło: www.morguefile.com
Największą zaletą Zakopanego jest to, że nie zależnie od pogody panuje tu wyjątkowy urok, stolica polskich gór jest idealna na spędzenie urlopu. W Zakopanem znajduje się bardzo wiele noclegów, na popularności zyskują również są również apartamenty Zakopane czy też Kościelisko.

Ogromna liczba szlaków turystycznych, imprez kulturowych, to niektóre z licznych atrakcji oczekujących na odwiedzających. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak Zakopane zimą. Wielbiciele białego szaleństwa mają tym czasie do przetestowania pięćdziesiąt porządnie przygotowanych stoków o zróżnicowanym zakresie zaawansowania, wiele wypożyczalni sprzętu narciarskiego, a także pełno restauracji i barów oferujących tradycyjne dania. Zakopane latem to głównie idealny czas na piesze przechadzki oraz zdobywanie tatrzańskich szczytów. Sprzęt dla turystów znajdziesz tu: zapoznaj się.

Dla tych osób które nie lubią wędrówek górskimi szlakami a koniecznie chcą być na jakimś szczycie polecamy kolejki na Gubałówkę które są czynne przez cały rok. Jedną z ciekawszych atrakcji w tej miejscowości jest możliwość popływania na basenie (sprawdź mega ofertę szafki basenowe -> sprawdź promocje na szafki basenowe) geotermalnym, w stolicy polskich gór można także spróbować przejażdżki na koniach. Więcej sprawdzonego sprzętu znajdziesz w tym miejscu: .

Zakopane to nie tylko rekreacja. Niezapomniane wrażenia kulturalne gwarantują nam liczne muzea. Warto również odwiedzić najbardziej znaną ulicę w tym mieście – Krupówki, na której znajduje się wiele zabytkowych budynków. Warte uwagi są również organizowane w Zakopanem imprezy kulturalne.