Zaczynają się wakacje – zobacz, gdzie będzie tanio nad Bałtykiem!

W czasie wakacji wielu z nas udaje się nad Morze Bałtyckie. Wybierając się do w największym stopniu modnych miast, narażamy się na duże wydatki. Powinno się wziąć pod uwagę mniejsze ośrodki, w których nie tylko nie jesteśmy zmuszeni przedzierać się przez tłumy na plaży, lecz też mniej wydamy za lokum i także utrzymanie.

Intymna mieścina, jaką są Dąbki to nadbałtycka wioska kuracyjna. Pozyskuje co roku w sezonie pragnących morza wędrowców. To znakomita lokalizacja dla nastawionych na aktywne spędzenie czasu, ale także dla poszukujących spokoju i tańszych wczasów. Od kilkunastu lat swój raj mają tutaj młodzi, miłośnicy windsurfingu i także innego rodzaju sportów wodnych. Miejscowe pensjonaty proponują pokoje w niższych cenach niż w oddalonym o mniej więcej 8 km Darłowie. Klimat jest przyjemny i idylliczny, a turyści, którzy wyselekcjonują Dąbki jako punkt swojego urlopu, nie będą skarżyć się ze względu tłumów na plaży.

plaża

Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

Piaszczysta plaża, odseparowana od miasta pasem sosnowego lasu, jest jedną z najładniejszych i w najwyższym stopniu zadbanych nad polskim morzem. Domki letniskowe nad morzem w Dąbkach da się wynająć tanio, ponieważ już nawet od 15 zł za osobę. W przybliżeniu 7 km od Mielna, kameralne Sarbinowo, to podobnie pierwszorzędne miejsce na wakacje nad morzem Bałtyckim. Ma wszystko czego wymagamy od nadbałtyckiego kurortu, zwłaszcza schludne i duże plaże. Na wypoczynek chętnie przyjeżdżają tutaj rodziny z dziećmi i także turyści, którzy chcą wypocząć od miejskiego wrzasku i nie uiścić zbyt dużej kwoty pieniędzy w ciągu wakacji. Miejscowość posiada szeroką bazę noclegową, wyśmienitą ofertę gastronomiczną, a ceny tutaj są korzystniejsze niż w sąsiednim dużym ośrodku wakacyjnym, którym jest Mielno. Wartości noclegów wahają się od 15 zł do plus minus 25 zł za osobę (czytaj więcej).

Tak aby wypocząć w sezonie letnim w żadnym wypadku nie musimy tracić wielu gotówki. Wakacje nad morzem bałtyckim potrafią być imponującym wyjściem dla osób poszukujących sposobu zarówno na leniwy jak i energiczny urlop (przekonaj się).

Jeśli uważasz, że tutaj są godne uwagi informacje, to sprawdź też inne szerokie opracowanie (https://dominikkania.pl/sklep/) opisywanej tematyki. Tam także odnajdziesz interesujące tematy.

Da się również dzierżawić domki letniskowe nad morzem tanio. Nie zostaje nic innego, jak tylko szukać ofert.