Praktyczne akcesoria do każdej kuchni

Sklep online oferuje w atrakcyjnych cenach – gadżety do kuchni. Szczególnie polecamy – stemple do ciastek i etykiety na słoiki.

Nie ma jak domowe wypieki, zawsze są dokładnie takie jakie lubisz, żeby nie było żadnych wątpliwości, że te pyszności nie pochodzą ze sklepu, opieczętuj je stemplem do ciastek. Polecamy stemple do ciastek z 3 różnymi wzorami. pieczatki.pl/stemple do ciastek zostały zrobione z drewna i wysokiej jakości silikonu.
W łatwy sposób, umożliwiają odciskanie wzorków na ciastkach. strona http://www.pieczatki.pl/ świetnie nadają się zarówno do ciasteczek kruchych i maślanych oraz pierniczków.

Dzięki nim ciasteczka będą wyjątkowe i zachwycą znajomych.
Wystarczy wyciąć ciasto i odcisnąć na nim pieczątkę ze wzorkiem. Stemple do ciastek mają wygodną rączkę, dzięki której idealnie leżą w dłoni, co upraszcza wykrawanie ciastek. Stemple do ciastek posiadają silikonową i wyjmowaną poduszkę, co upraszcza jej czyszczenie. W opakowania znajdują się przepisy w językach: polskim i niemieckim. Produkt ma Solidną strukturę oraz jest elegancko wykonany. Producent udziela na stemple do ciastek 3 lata gwarancji.

Pieczątki można wkładać do zmywarki. Pieczenie ciastek sprawia dużą przyjemność i zabawę, zwłaszcza jeśli pieczemy je z myślą o rodzinie. Ciastka z sympatycznymi stemplami bez wątpienia wywołają uśmiech obdarowanych.

Słoiki z przetworami przystrojone elegancką etykietą i schludnie podpisane będą ozdobą kuchni albo miłym prezentem dla rodziny. Kolorowe etykiety na słoiki odpowiednio oprawią przetwory. Na kolorowych etykietach można opisać przetwory, ale można też stworzyć dedykację. Domowe przetwory z dedykacją na etykietce można z dumą dać przyjaciołom. Zestaw etykiet na słoiki posiada 30 etykiet w trzech wersjach kolorystycznych. Etykiety na słoiki posiadają różne rozmiary, co umożliwia dostosowanie ich do wielkości słoików z przetworami. Kwiatowy wzór na etykietkach nadaje słoikom wyjątkowo domowego charakteru.

Dodatkowo etykiety na słoiki zostały wykonane na najwyższej jakości papierze samoprzylepnym – mają wodoodporny nadruk, dzięki czemu są niezniszczalne, a tym samym bardzo eleganckie. Etykietki są również wilgotno odporne, dobrze się trzymają szklanych powierzchni.Po etykietach dodatkowo można pisać markerem permanentnym. Etykiety nie zostawiają na słoiku trudnego do usunięcia kleju, czy też resztek papieru. Etykiety trzeba przyklejać na czyste oraz suche powierzchnie. Dzięki temu kompletowi etykiet na pojemniki z przetworami, w spiżarni zapanuje ład i porządek