Z jakiego powodu gierki mmorpg cieszą się tak bardzo dużą popularnościa?

Świat netu w pełni przeładowany zostaje różnorodnymi portalami, od edukacyjnych aż po relaksacyjne. Jednakże jakiego rodzaju przyjemności możemy tam wyszukać. Głównymi zostały gry, które podzielone zostały na kilka sekcji w szczególności na strategiczne, planszowe, karciane czy inne.

url

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Z owych rodzai największą przebojowością cieszą się gry strategiczne. Jak sama kategoria wskazuje, należy wyznaczyć podobną taktykę i strategię, aby wygrać. Niejeden grający powinien okazać się jak najlepszym dowódcą. Jedną z owych gier została niewątpliwie GoodGame Empire. W owej grze przenosimy się w średniowieczny świat, gdzie do naszego zadania należy stać się bardzo dobrym, potężnym królem. Jak w każdej grze, startujemy tak naprawdę od zera, posiadając jedynie zamek i kilka zasobów. Z upływem czasu poszerzamy swoje posiadłości, udajemy się na bitwy a jednocześnie powinniśmy bronić swoich zdobytych dóbr.

Pierwsze co to musimy poszerzyć budynki, które produkują nam w zasoby, jakich z kolei wykorzystujemy do powiększenia kolejnych budynków jak i wytworzenia wojska. I w ten sposób staramy się jak najszybciej pogłębiać swoją pozycję w grze. Należy też znaleźć sobie sojuszników, po to byśmy razem bronili swoich posiadłości, swoich zasobów a dodatkowo rośli w siłę wśród jakichkolwiek przymierzy w grze. W początkowym stadium gry przymierza nie są tak znaczące, jednakże razem z rozwojem swojego królestwa pozyskanie pomocy jest wręcz jedyną możliwością przeżycia.

Gra komputerowa

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Szczegół łączący gry strategiczne to scenariusz wg, jakiego napisane zostały gry. I tak oto na podstawie scenariusza napisane są gry MMORPG (kliknij tu). W tego typu grach to my sami wybieramy sobie osobę oraz ją rysujemy. Przeważnie na wstępie bierzemy sobie jedną z kilku dostępnych istot. Następnie nabieramy wprawę dzięki wykonywaniu poleceń, pojedynków z innymi przeciwnikami, lub ekspedycje na bardzo mocne potwory. Cały czas musimy polepszać swój sprzęt oraz szlifować swoją postać. Również w grach rodzaju MMORPG musimy utworzyć klan, sojusz oraz szukać pomocy w innych graczach. Gry mmorpg jest to jeden z najmodniejszych typów gier na świecie. Mówi się że w 2014 roku w ten rodzaj gier na świecie zagrało prawie 70 milionów ludzi.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*