Lecisz na wyprawę i nie masz w którym miejscu zostawić auta? Lotnisko we Wrocławiu ma dla Ciebie sugestię!

Wybierając się na wyjazd samolotem nie za każdym razem jest dozwolone zezwolić sobie na zostawienie auta pod blokiem choćby z kwestii bezpieczeństwa. Po wielokroć jest również problem z podwózką pod lotnisko przy użyciu kogoś bliskiego. Będziemy mogli wtedy skorzystać z parkingu tuż przy nim.

Parking

Autor: Nicolas Senaud
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrola i monitoring gwarantują nam pewność samochodu, a więc nie będziemy musieli się troszczyć w czasie wypoczynku o przypuszczalne straty. Parking przy lotnisku we Wrocławiu jest umieszczony bezpośrednio przy terminalu, w następstwie tego nie ma niezbędności dojazdu do miejsca odlotu busem. Możliwa jest wcześniejsza rezerwacja miejscówki.

Porównaj: terminalem jest tzw. strefa przykrótkiego postoju (Kiss & Fly). Łączny czas darmowego przejazdu i postoju w zonie wynosi 10 minut. Jeśli chodzi o parking długoterminowy, jest szansa dokonania przedsprzedaży online, faktura przesyłana jest w takim razie drogą mailową. Mamy w takim razie gwarancję miejsca, które wyłowiliśmy sobie z mapy. Władze lotniska zachęcają do skorzystania z parkinkgu VIP umiejscowionego najbliżej wejścia do terminalu. Jest to usługa dla użytkowników, jacy cenią sobie czas i swoją intymność oraz wyczekują indywidualnej obsługi w komfortowych wymogach.

Umożliwiony jest poświęcony personel przeszkolony w obszarze protokołu dyplomatycznego, wygodne okoliczności do relaksu czy też pracy w podobny sposób przed, jak i po wyprawie, osłona bezpieczeństwa, odprawa paszportowa tudzież celna. Korzystając z tego typu posługi chronimy czas przez maksymalne obcięcie procedur lotniskowych, za pomocą czego możemy pokazać się na porcie lotniczym niekiedy 20 minut przed odlotem.

Lotnisko Wrocław ma także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla takich osób położony jest w dogodnym miejscu, blisko wejścia do terminalu. Punkty parkingowe są naznaczone kolorem niebieskim oraz dodatkowymi znakami – sprawdź.

Nowomodne lotnisko w miejscowości Wrocław jest wyposażone w imponujący i tani parking dla podróżujących. Jest on dostosowany zarówno dla niepełnosprawnych jak i sprawnych ludzi.

Otwórz ten link prawnik kraków. Na stronie zobaczysz interesujące fakty na to zagadnienie, omówione w naszymtekście.

Jeżeli staramy się natomiast szybko dostać się do samolotu unikając formalności, winniśmy skorzystać ze strefy VIP.