Technologia hydrografiki jako nowoczesna technologia nakładania form

Hydrografiką oznaczamy proces naniesienia obrazu na różnego rodzaju nawierzchnie. Może to być plastik, ceramika, drewno, lub szkło. Dzięki owej procedurze można przenieść obraz na powierzchnie płaskie, również te o nieregularnym konturze.

Sam proces nie jest zwykłym zanurzaniem fragmentu w wodzie, potrzebuje wiedzy i doświadczenia. Naniesiony na nawierzchnię druk wodny jest zakrywany lakierem, dzięki czemu powłoka jest nadzwyczaj odporna na dużą temperaturę i warunki pogodowe. Hydrografika, to nowoczesna technologia nanoszenia form na elementy trójwymiarowe przy wykorzystaniu wody. Na jej nawierzchni lokuje się szablon a w następnej kolejności zanurza fragment po czym następuje trwałe połączenie grafiki z obiektem. Elementy utworzone tą metodą zachowują cechy lakieru samochodowego, co czyni je wytrzymałymi na zarysowania.

Hydrografika to nowoczesna metoda dekoracji do praktykowania której potrzebne są odpowiednie sprzęty. Wanna do hydrografiki, folia, aktywator, także wyjątkowa przemysłowa zmywarka, to niezbędne rzeczy do czynienia tej grafiki. Jednym z wyjątkowo istotnych działań, którego nie można odrzucić, jest odtłuszczanie przestrzeni i jej zmatowienie. Co więcej, należy pomalować ją podkładem, zaś po nałożeniu szablonu nałożyć bezbarwny lakier, jaki ochroni naniesiony transferowy druk wodny i ochroni go przed zniszczeniem. Hydrografika ma zastosowanie w wielu dziedzinach.

druk wodny

Autor: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood’
Źródło: http://www.flickr.com

Druk wodny bezbłędnie upiększa wszelki rodzaj powierzchni. Świetnie nada się do ozdoby różnych dodatków w domu, oraz samochodów. Na stronie firmy WaterDesign więcej o tym jak zacząć stosować hydrografikę.

Dostępne są nawet najbardziej wyszukane wzory, wybór zależy od prywatnych pragnień.

Zobacz tu, sprawdź ofertę (https://magazynauto.pl/wiadomosci/dane-dotyczace-rejestracji-nowych-samochodow-osobowych-w-polsce-za-styczen-2022-r,aid,1863) naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś ciekawego. Zapewniamy bardzo niskie ceny, więc się nie rozczarujesz!

Hydrografika bardzo trwale i profesjonalnie wykonana ręczy niezrównaną jakość. Strategia ta jest przeważnie stosowana do części automobilowych, motocyklowych a również gniazdka elektryczne, okucia meblowe, kaloryfery, maski spawalnicze, kaski, listwy wykończeniowe, również wiele innych. Nawierzchnia może być pełna połysku, bądź matowa w zależności od preferencji. Lakierowanie i szlifowanie części przy zastosowaniu najwyższej jakości past, zapewnia wysoką jakość

.