Jak samochody to zajęcie typowo dla mężczyzny. Czy na pewno? Tak wynika z wychowania, ale to nie jedyny powód

Co takiego zaprząta głowę zwyczajnemu facetowi? Piękne kobiety, seks, football, żywność? To wszystko jak najbardziej, jednak coś jeszcze na pewno można tutaj dodać? Gdyby tak się zastanowić to odpowiedź padnie raczej jedna: będzie to oczywiście motoryzacja. Rzecz jasna, nie każdy mężczyzna się z tym faktem zgodzi, albowiem niektórzy z nich nic a nic nie znają się na samochodach, ba, nie mają nawet prawa jazdy. Na ogół to jednakże faceci już od dziecka są przygotowywani do tego, iżby bardziej się interesować silnikami, hamulcami i kierownicą.

czerwony Seat

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Małe dziewczynki w tym samym okresie bawią się lalkami. Chłopcy już od małego poznają auta, uczą się jakie są marki, marzą o swoich własnych samochodach, a gdy w domu pojawi się nowe auto, to chcą siedzieć tuż obok ojca. Dawniej, gdy jeszcze nie było internetu królowały gumy do żucia „Turbo”. Jak sama nazwa wskazuje była to guma związana z motoryzacją. W każdej sztuce gumy, na opakowaniu było zdjęcie jakiegoś samochodu z kluczowymi informacjami na temat pojemności, roku produkcji i osiąganej maksymalnej prędkości.

czerwone Audi

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Dawniej to był towar tak pożądany, że każdy chłopak na podwórku miał tego sporo, były więc bardzo częste wymiany i targi.

Jeżeli interesuje Cię prezentowany tekst, odszukaj witrynę, która podnosi analogiczne wątki, także będą zapewne ciekawe.

Do dziś niektórzy posiadają te skarby w swoich ukrytych archiwach, a Ci co wyrzucili dzisiaj bardzo żałują. To klasyka. Na tym prostym przykładzie widoczne jest, jak zwykły produkt, zwykła guma, określa przyszłe losy. Być może większość z tych chłopców, zbieraczy obrazków z gumy „Turbo”, nie wybrała fachu mechanika, ale jakaś ciekawość dotycząca motoryzacji z pewnością gdzieś pozostała. Dla niektórych jednak ta przygoda topoczątkowe kroki ku swojej profesjonalnej ścieżce. Mechanicy, kierowcy rajdowi, kierowcy zawodowi, kierowcy TIR-ów, oni wszyscy od samego początku wiedzieli, że będą zarabiać prowadząc samochód. Tematycznie: atrapy i grille na

Rzecz jasna, nie mogli być tego pewni na 100%, ale od wczesnych lat wiedzieli, czego od życia chcą.

Chcielibyśmy Cię zaprosić do tak samo fajnych wątków, które opracowaliśmy dla Ciebie z pasją. Więc kliknij odnośnik i przeglądaj to, na co będziesz miał ochotę.

Dla nich było to po prostu logiczne, że jak facet to motoryzacja. Dla nich nie ma bardziej męskiego zajęcia niż właśnie jazda autem. Czy tak jest czy nie, można dysputować, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat, jednak,warto uznać, iż to faceci utożsamiani są z autem. Płeć piękna bez prawa jazdy to raczej normalna sytuacja, ale facet bez prawka może już nas zastanawiać. Ciekawe przykłady: listwy boczne do samochodu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*