Nie masz pomysłu na walentynki? W tym roku zaskocz swoją ukochana czymś wyjątkowym. Jeśli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym prezentem.

Dzień zakochanych to bardzo miłe święto. W Polsce obchodzone jest ono coraz powszechniej. Od jakiegoś czasu zaczęło dotyczyć nie tylko zakochanych, ale również przyjaciół oraz członków rodziny. To dzień, w którym wszyscy starają się wyrazić swoją miłość. Zakochane pary szczególnie robią wszystko, by uczynić ten dzień wyjątkowym. Nieraz nie mają jednak pomysłu. A walentynki tuż tuż…

Kłódki zakochanych par

Autor: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji, to przestań się martwić i zacznij myśleć! Naprawdę nie trzeba kupować biletów na samolot do Paryża, ani organizować wspólnego skoku ze spadochronem. Przecież twoja druga połówka też cię kocha i dla niej najważniejsza będzie twoja obecność oraz kreatywność. Dlatego nie potrzebujesz dużej gotówki. Po prostu pokaż jej, że ci na niej zależy. Jeśli trochę się postarasz, to nawet niepozorna kolacja walentynkowa może zostać przez was na długo zapamiętana. Skorzystaj z kilku pomysłów, jak ją zorganizować (przeczytaj).

Zakochani na molo

Autor: regan76
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim byłoby wspaniale, gdyby tego wieczoru na stole pojawiła się przynajmniej jedna ugotowana przez ciebie potrawa. Wiadomo, że nie każdy jest w stanie poszczycić się talentem kulinarnym, ale uwierz, że dla tej drugiej osoby, to nie będzie w tym wypadku ważne. Jeżeli czujesz się w kuchni niekomfortowo, a mimo to ugotujesz coś specjalnie dla niej, to tym duży plus dla ciebie. I nie myśl, że to nie musi być coś bardzo wystawnego. Możesz przygotować nawet zwykły deser. Nie zapomnij tylko, żeby włożyć w to serce. Podczas romantycznej kolacji istotnym elementem jest również odpowiedni nastrój. Zadbaj więc o ładne ozdoby walentynkowe (kliknij). Zapal też świece i włącz klimatyczną muzykę. Ale nie przesadź. Wybierając świece i ozdoby walentynkowe zachowaj umiar, muzyka zaś powinna lecieć tylko w tle. Nie powinna utrudniać wam osobistej rozmowy.

Ostatnim elementem walentynkowej kolacji jest prezent. Najlepiej zrób coś samodzielnie. Zaskocz ją np. własnoręcznie napisanym listem miłosnym i ukryj go w Kinder niespodziance.

Aby zgłębić informacje na przedstawiany temat, to na początku poznaj pozostałe wiadomości na to zagadnienie – wszystko przeczytaj w serwisie.

Jeśli potrafisz grac na jakimś instrumencie, to nagraj na płytę waszą ulubioną piosenkę. Zbierz wspólne fotografie i wkomponuj je w jakiś ciekawy kolaż.

Koniecznie zobacz artykuł w serwisie publikującym zbliżone informacje. Są równie emocjonujące, gdyż odnoszą się do tego samego zagadnienia.

Możesz też zrobić kalendarz ze wspólnym zdjęciami. Kup specjalne farby i zrób ciekawą koszulkę. W podobny sposób możesz ozdobić też drewnianą szkatułkę albo nawet kubek. Bez wątpienia, dasz sobie radę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*