Konfigurator odcienia felg, wybieranie felg

W tej chwili wielu z nas nie ma bladego pojęcia, co to jest konfigurator felg. Większość posiadaczy czterokołowców intryguje pojemność napędu i ilość koni mechanicznych samochodu. Dla niewiast z kolei, nadzwyczaj istotny jest kolor auta.

więcej

Autor: Rocco Demas
Źródło: http://www.flickr.com
Mało kto kieruje uwagę na felgi, a jednakowoż posiadają one duży wpływ na ogólną prezentację auta. Dzięki urządzeniu konfigurator felg, mamy okazjędobrać felgi (przetestuj w promocji internetowy sklep z felgami z Poznania sportwheels.pl/) do własnego auta w ten sposób, że będą pasować do koloru karoserii, wielkości wozu i generalnie będą się prezentować wspaniale. Automobilowe opony i felgi nie posiadają łatwego życia. W szczególności zimą są narażone na powtarzające się wpadania w nieszczelności, co nie bywa obojętne dla ich stanu. Pomimo coraz trwalszych budulców, wciąż łatwo je poważnie uszkodzić.

Trzeba wiedzieć o tym , że skaleczone felgi nie nadają się do użytkowania, są nawet niebezpieczne. Wskazane jest więc zainwestować we własne zabezpieczenie. To, które felgi wyłonimy, jest zależne od zamożności naszego portfela. Mogą to być felgi stalowe, ale jeżeli pragniemy, ażeby nasze auto prezentowało się porządniej niż pozostałe,

Opona

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com

zdecydujmy się na aluminiowe. Są one mniej podatne na wszelkiego typu odkształcenia, niż felgi stalowe. Selekcjonujmy te o prostych konturach, nie nagromadza się w nich sól i niepolerowane, również niechromowane, po to, ażeby nie wzmagać ryzyka poślizgu. Poza tym, trwałość na uderzenia jest wyższa aniżeli w wypadku felg stalowych. Wybierając felgi pamiętajmy, że sam przekrój felgi to nie wszystko. Powinno się przy okazji wziąć pod uwagę także jej wielkość.

Konfigurator felg umożliwia zaprojektowanie felg wedle swojego uznania. Każdy kto zdecyduje się poeksperymentować, może wybierać z wielu realnych zestawień. Konfigurator felg , to swego rodzaju atelier planistyczne. Konfigurator koloru felg (wejdź tutaj) gwarantuje dobór felg po marce samochodu, albo po wielkościach. Wystarczy wyselekcjonować markę pojazdu, rocznik i typ nadwozia samochodu, później wpisujemy pojemność i moc silnika i posiadamy ukończony plan felg do własnego samochodu. Estetyczna, interesująca felga, to gwarancja wyróżnienia się z tłumu podobnych samochodów.