Warsztat Audi umożliwia sprawną i kompleksową obsługę konsumenta, diagnozę, przegląd i serwis na oryginalne elementy.

Audi to modna marka pojazdów przynależąca do luksusowych i nowoczesnych wersji. Są różne modele, dzięki temu można wyłonić auto odpowiadające własnym pragnieniem oraz indywidualności.

Audi A8

Autor: FotoSleuth
Źródło: http://www.flickr.com
Ta marka jest ceniona nie jedynie w Polsce, lecz także za granicą. Możemy odróżnić parę na prawdę nadzwyczajnych modeli. Model sportowa to wersja Audi, w którym czujesz jak przepływasz na jezdni. Lub model kombi jest świetna jako samochód rodzinny. Takie samochody mają mocne silniki, jakie będą służyć nam całymi latami. Oryginalne części Audi S-Performance > tylko konkretne informacje Kraków umożliwiają precyzję i niezawodność tej marki.

Fachowy serwis audi ma zaawansowaną technologie diagnozowania i naprawy aut Audi. Wyposażony warsztat świadczy usługi w obrębie napraw mechanicznych, kontroli okresowych, przeglądów układu pojazdów takich jak silnik, system hamulcowy, klimatyzacyjny, itp. oraz skomplikowane oceny systemów elektronicznych. Warsztat Audi odnawia lub wymienia tylko na oryginalne elementy Audi Kraków, na jaką dawana jest gwarancja. Też warsztaty samochodowe posiadają oryginalne części audi Kraków.

Wiele warsztatów na okres renowacji wypożycza auta, z tej przyczyny jest to wygodne wyjście dla tych, którzy auto potrzebują na co dzień. Ponadto do całościowej usługi klienta zaliczają odbiór auta ze skazanego miejsca oraz przyniesienie go do warsztatu, a także przekazanie samochodu z warsztatu pod wskazane miejsce. Do tego można gromadzić opony (opony do audi r8) i koła w magazynie warsztatu.

Magazynowane są w dobrej pozycji co uniemożliwia możliwym deformacjom oraz w odpowiednich warunkach zewnętrznych, między innymi we właściwej temperaturze. Serwis audi Kraków świadczy dożywotnią gwarancję mobilności. Pomogą każdemu w razie awarii, wypadku, kradzieży oraz różnych przypadkach unieruchomienia pojazdu na skutek wyładowywania akumulatora, utracenia kluczyków, awarii ogumienia, braku paliwa na obszarze Krakowa, okolicach, a też całej polski.