Nowoczesny sprzęt sportowy do domu

Sprzęt sportowy do domowej siłowni powinniśmy wybrać z uwagą. Po pierwsze, ważna jest wielkość. Gdy spojrzymy dla przykładu na bieżnie uświadomimy sobie, że mogą być ogromne, więc wydzielenie w domu przestrzeni na tego typu sprzęt może być trudne. Jeżeli dobrze poszukamy na pewno wynajdziemy wiele mniejsze bieżnie mechaniczne. Zapytajmy sprzedawcy w sklepie sportowym, jaki model poleca do domowego użytku.

siłownia

Źródło: http://www.sport-shop.pl/

Jakie maszyny kupić? Panom należy rekomendować nabycie gryfu i zestawu wolnych obciążeń. Do takiego pakietu kluczowa będzie naturalnie praktyczna ławeczka do ćwiczeń lub rowerek – polecane rowery stacjonarne. Nie zapominaj, żeby kupić ławeczkę z możliwością regulacji kąta nachylenia – to niezwykle istotne. Z pewnością pomyśl także o hantlach. W sprzedaży ujrzysz je w 2 rodzajach – wybierz te, na które masz możliwość dodawania potrzebnych krążków, takie są najbardziej praktyczne i wygodne w użyciu. Kolejnym kluczowym, a przy tym łatwym w montażu elementem w twojej domowej siłowni jest drążek, który pozwoli ci na wyhodowanie umięśnionych pleców. Najlepiej jest zamontować go w futrynie drzwi. Popatrzmy: sztanga z obciążeniem, ławeczka do ćwiczeń, hantle i drążek – cały zestaw potrzebny, by doskonalić ciało. Uwaga! Nie zapominaj, że treningowi (zobacz ofertę na thermo speed olimp sportmax) musi akompaniować porządnie pomyślana dieta. Zdrowe odżywianie to osiemdziesiąt procent sukcesu! Więcej na ten temat: .

Zbliża się jesienna zimnica i biegający znikają z skwerów i parków. Zła pogoda nie musi oznaczać jednak porzucenia treningu biegowego. Ratunkiem jest bieżnia treningowa, którą da się zainstalować w domowej siłowni i cieszyć się joggingiem nawet w zimowe dni.

Możemy poszukać także sprzętów, które można łatwo rozłożyć, np. rower treningowy – wówczas nie będziemy mieć kłopotów z przechowywaniem. Wiadomo, ławka do brzuszków albo orbitrek nie zawsze pasują do wystroju wnętrza w salonie. Kontrolujmy jednak solidność łączenia elementów. To bardzo ważne, aby w trakcie ćwiczeń nic się nie obluzowywało i nie odkręcało. Wtedy będziemy mogli bezpiecznie ćwiczyć.