Ciekawe miejsca ukryte gdzieś przed naszym wzrokiem. Czasem są niezwykle blisko, że nawet może nas to zaskoczyć

możemy znaleźć takie miejsca, niedostępne dla naszych oczu, w których odbywają się rzeczy, które znamy ze słyszenia lecz nigdy ich nie widzieliśmy… No tak, zaczyna się jak horror ale nie chodzi tu o żadna prawdziwą grozę.

Po prostu, jak funkcjonujemy w pewnym układzie, w świecie, gdzie rzadko zapuszczamy się poza miejsca które dobrze znamy. Wiadomo, nowe miejsca poznajemy głównie wyjeżdżając na wakacje, a i w swoim mieście wiele jest takich. Wiele z nich jest wartych uwagi, nawet jeśli niektórzy twierdza inaczej.

Ford Focus

Autor: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com

O jakie miejsca chodzi? chodzi głównie o opuszczone dzielnie, postindustrialne budowle, stare fabryki, ruiny, do których dawno nikt nie zaglądał. Często są to też miejsca, jak wysypiska czy złomowiska, choć one nie są zbytnio wyludnione. Chociaż wiele osób słyszało o takich miejscach jak na przykład złomowisko , to nigdy nie mieli okazji, żeby przyjrzeć się takiemu widokowi – uszkodzone samochody stojąc obok siebie.

W zależności od wielkości złomowiska możemy zobaczyć naprawdę obszerne i duże złomowiska albo małe, ale szczelnie wypełnione. Jak znaleźć takie miejsce? Można wyszukać ją dzięki wyszukiwarce wpisując frazę kasacja pojazdów lub złomowisko i nazwę miejscowości (na przykład, kasacja pojazdów Nowy Sącz , złomowanie pojazdów Wałbrzych czy złomownie pojazdów Tarnów). Podobnie powinniśmy postąpić z innymi tego typu poszukiwaniami, gdyżniemal wszystkie informacje na ten temat znajdziemy w sieci.

Jeśli intryguje Cię niniejszy wpis, to bez ociągania kliknij tutaj oraz przeczytaj ponadto inny tak samo pasjonujący news granulowane wapno progresywne.

Wielu blogerów posiada również bloga, na którym możemy znaleźć informacje i ciekawostki na temat naszej okolicy.

Czeka nas spore zaskoczenie, gdy zostawiając główny szlak postanowimy udać się w nieznane. Nasze odkrycia mogą być zachwycające lub skłaniające do refleksji. Czasami wydaje nam się że wszystko dobrze znamy, aż nagle nawet w dobrze znanej okolicy trafiamy na coś odkrywczego. warto spróbować poszukać nowych ścieżek. Na pewno nie będziemy żałować, możemy się pozytywnie zaskoczyć. Czytaj też