Kupno użytkowanego auta – co warto wiedzieć?

Alfa Romeo 159 wyróżnia się spośród różnych czterokołowców kategorii średniej. Śmiałe linie włoskiego samochodu na pewno zostaną dostrzeżone. Duży, chromowany grill w specyficznym zarysie i owalne reflektory w dwóch poziomach po jego bokach wyglądają po prostu zjawiskowo.

wnętrze Alfa Romeo

Autor: Harri Vaher Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Alfa Romeo 159 (używane) to wóz klasy przeciętnej, niemniej kabina tego auta ma wygląd wozu kompaktowego. Wyposażenie większej części egzemplarzy jest zasobne, klimatyzacja, komplet poduszek powietrznych i kurtyn powietrznych, radio, bądź komputer pokładowy, to rzeczywiście standard. Bez trudu można wypatrzyć okaz ze skórzaną tapicerką, seryjną nawigacją i samoczynną klimatyzacją. Alfa Romeo 159 używane miewa kłopoty z elektroniką. Mankamenty komputera pokładowego, czy kierowania klimatyzatorem zdarzają się dość często.

Budowa peugeot 307 należy do tanich w serwisowaniu. Jest to pojazd pojemny, o nowoczesnej i bezpiecznej konstrukcji karoserii, a przy tym wspaniale zabezpieczony przed korozją. Opinie posiadaczy tych wozów są bardzo pozytywne ze względu na sporą powierzchnię środka i przestronny bagażnik. Przyciągający design peugeot 307 podoba się użytkownikom niezależnie od tego czy to jest hatchback, czy kombi. Włączając do tego użyteczne fotele, ładnie rozplanowany kokpit i dużej jakości materiały, zdobywamy niezwykle dopracowaną całość.

Może Cię też zainteresować:

wnętrze samochodu

Autor: Gib Goodrich
Źródło: http://www.flickr.com
Toyota avensis, jak wskazują opinie, nie odróżnia się niczym unikalnym na tle konkurencji. Na pochwałę zasługuje jednak przestronne wnętrze. Wielkim sukcesem cieszą się mniej awaryjne silniki benzynowe. Najlepszy wybór to napędy 1.8 i 2.0. Na rynku wtórnym dostępne są zarówno auta z lokalnych salonów, jak i sprowadzane. Lepszym wyborem okażą się te pierwsze, z przeszłością udokumentowaną książką serwisową, tym bardziej, że wyposażenie było obfite praktycznie we wszystkich modelach.

Zaletą zakupu starszego auta użytkowanego jest atrakcyjna cena.

Naprawdę przypadł Ci do gustu ten temat? Szalenie nas to cieszy. W takim razie namawiamy do kolejnych wątków – po prostu kliknij w link.

Wszystko zależy od marki, wieku i wersji. Bez względu na wersję i markę auta, kupno starszego wozu ma niską utratę wartości i umiarkowane koszty użytkowania.