Czy da się zabezpieczyć jak pojawi się awaria lub uszkodzenie pojazdu podczas jazdy.

Udając się w samochodową podróż samochodem należy się liczyć z tym, że w pewnej chwili może się on gdzieś po drodze zepsuć, lub też zdarzy się jakiś wypadek, który uniemożliwi dalsze podróżowanie. W wielu przypadkach są to drobne rzeczy, takie jak przebicie opony, pustka w baku czy też drobna usterka, jaką tanio i szybko da się na miejscu zreperować. Czasami jednak pojazd może się zepsuć w taki sposób, że dalsza jazda możliwa nie będzie, i w takim przypadku będzie konieczne jego holowanie do domu lub innego warsztatu.

wypadek samochodowy

Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com
Najkorzystniej zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami, kupując razem z ubezpieczeniem samochodu ubezpieczenie assistance.

Czy ten artykuł Ci się spodobał? Jeżeli tak, to żeby uzyskać zbliżone dane na podnoszony wątek, spójrz na informacje (https://www.akumulator24.com.pl/akumulatory-inne.html), one z pewnością również przykują Twoją uwagę.

Przeważnie w zakresie jego będzie się mieściło przewiezienie zepsutego pojazdu na jakąś określoną odległość, a dodatkowo przewóz pasażerów i bagażu, który się wiezie. Takie pakiety nie są drogie, gdyż kosztują najczęściej koło kilkudziesięciu złotych, ale bardzo się przydają w awaryjnej sytuacji. Transport zepsutego pojazdu z dalszej odległości może kosztować nawet kilkaset złotych, i może to znacznie przekraczać koszty zakupu ubezpieczenia assistance.Posiadając takie ubezpieczenie sprawa jest prosta, wystarczy zadzwonić pod podany przez ubezpieczyciela numer telefonu, poinformować o zdarzeniu i czekać na pojawienie się pomocy drogowej.

Nie wiesz, czy ten tekst jest tym, czego szukasz? Odpowiedź brzmi: tak – ponieważ te rekomendowane informacje (http://www.sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/weze_do_myjek_techkar/weze_myjka_domowa_techkar/weze_nylon_30m_techkar,2,3616) zawierają przydatne dane. Wejdź tu i sprawdź sam.

Pracownicy z firmy ubezpieczeniowej sami już zajmą wszystkim, czyli znajdą pobliską firmę, z którą mają podpisaną umowę i zlecą jej holowanie zepsutego auta . Niekiedy, w sytuacji gdy awaria wystąpi dalej od dużych miejscowości, trzeba będzie jakiś czas poczekać, lecz najczęściej po dwóch-trzech godzinach w większości miejsc laweta Szczecin powinna dotrzeć na miejsce awarii czy wypadku. Samochód będzie przez obsługę lawety włożony na lawetę, a później odwieziony do określonego warsztatu. Przy ubezpieczeniach assistance kierowcy nie ponoszą dodatkowych kosztów, skorzystanie z takiego rozwiązania nie wiąże się także z podniesieniem składek, dlatego też cieszą się one coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli samochodów.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*