Wejdź we wspaniałe uniwersum gierek on-line. Stań się potężnym magiem lub niepokonanym zabójcą!

Wszyscy uwielbiają używać komputera i przeglądać sieć w oczekiwaniu na odkrycie interesujących informacji czy poszukując odpowiedzi na gnębiące na kwestie. Czasami natomiast domowy laptop może dać ubaw!

Gry na przeglądarkę dla każdego

url

Autor: Brandon
Źródło: http://www.flickr.com

Nie musisz mieć superszybkiego komputera, żeby móc pograć w ciekawe gry. Jeśli nie jesteś zapalonym graczem, a lubisz czasem się odstresować to gry na przeglądarkę (sprawdź tę stronę) są Twoją metodą. Gry na przeglądarkę nie potrzebują instalacji w systemie Twojego komputera i pójdą na niemal każdym komputerze. Można aby pograć w nie gdy tylko najdzie nas na to ochota. Główną cechą dodatnią jest fakt, że są one bezpłatne – czyli dostępne dla każdego. Nie trzeba przebywać długiego procesu instalacji, zwyczajnie siadasz i grasz.

Gry na przeglądarkę są bardzo różnorodne, od prostych po takie, które należy śledzić systematycznie by odnosić zwycięstwo. Nasza gra może wobec tego być rozrywką na jeden wieczór, albo zapewniać nam rozrywki każdego dnia. Rozbudowaną gierkę dostaniesz decydując się na grę „Massively multiplayer online role-playing game”, w której duża ilość osób gra wspólnie w tym samym czasie. W takiej rozgrywce gracz gra jako osoba z danej sfery, której ruchami musi pokierować. W grze często chodzi o wypełnianie kolejnych misji, zwalczaniu przeciwników i zdobywaniu nowego wyposażenia. Za każdą wypełnioną misję nasza postać uzyskuje punkty i osiąga kolejny poziom. W grze można handlować artykułami, wstępować do gildii współtworzonych z innymi graczami.

Bohater gry komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chcesz mniej skomplikowanej rozrywki

Gry na przeglądarkę to nie tylko gry role-playing, to również proste i zabawne gry, które przynoszą wiele rozrywki. Są to gry nie wymagające logowania, najczęściej nie potrzebują dużej ilości godzin przesiedzianych przed komputerem. Znaleźć je można przy użyciu Google na stronach dedykowanych takim gierkom lub w dedykowanych takim grom katalogach on-line. Posortowane są na kategorie. Aby uprościć decyzję powstają listy rankingowe gier przeglądarkowych. Niejednokrotnie tego rodzaju gierki mają charakter humorystyczny i są reakcją na bieżące wydarzenia z życia publicznego czy zachowania osób publicznych.