Jak wybrać obręcz, opony zimowe premada

Aluminiowe felgi przede wszystkim ozdabiają samochód, jakkolwiek to nie wyłączna ich zaleta. Porządny wygląd to nie wszystko, przy wyborze obręczy powinno się kierować rozwagą, a nie tylko uczuciami. Błędy w doborze rozmiaru skutkują pogorszeniem właściwości jezdnych, a gołym okiem trudno rozróżnić felgę stworzoną z odpornego metalu, od podróbki kiepskiej jakości.

opony samochodowe

Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze zgrane felgi (najniższa cena na sklep z felgami- sportwheels.pl/) aluminiowe są również bardziej odporne aniżeli felgi ze stali. To element, od którego jest zależne bezpieczeństwo ludzi jadących wozem. Jak wybrać felgi – sportwheels.pl/product-pol-16132-Obrecz-zabezpieczajaca-Alloygator-Czerwona-13-21.html – poradzi sprzedawca w każdym sklepie z oponami zimowymi Premuda.

warto przeczytać więcej

Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com

Wszelkie obręcze oferowane w Polsce muszą posiadać europejskie certyfikaty potwierdzające, że spełniają one wszelkie wymogi pod względem bezpieczeństwa. Na stronach internetowych czynne są konfiguratory, jakie pokażą jak wybrać felgęop. Każde parametry winny być odpowiednie pod kątem konkretnego gatunku auta. Bardzo ważnym parametrem jest odsadzenie obręczy, niedobrze skomponowane odsadzenie może sprawić, że koła będą ocierały o nadwozie, auto zacznie się fatalnie prowadzić, lub prędzej zużyją się fragmenty jego zawieszenia.

Jest możliwość również wybrać felgę utworzoną w technologii kucia. Mają dużą trwałość, nawet 5-krotnie wyższą aniżeli obręcze ze stali. Wskazane jest w nie zainwestować w przypadku drogich aut o znacznej mocy, których koła powinny znieść duże obciążenia. Miłośników opon zimowych Premada określonych do aut osobowych pociąga przeważnie ich dynamiczne postępowanie na zaśnieżonych trasach, także krótka droga hamowania na mokrej i wysuszonej powierzchni.

Opony zimowe Premada to nadzwyczajna przyczepność na śniegu i lodzie, pozwalająca podwyższyć bezpieczeństwo w ciężkich warunkach pogodowych – []=223. Specjalny wzór bieżnika z szerokimi wycięciami w kształcie litery V, usprawnia odprowadzenie wody, a proste lamele w zakresie barków błyskawicznie dopasują się do każdych warunków atmosferycznych.

Całoroczne i zimowe opony Premada dają całkowity komfort jazdy w każdych warunkach. Opony są dostępne w wielu rozmiarach do samochodów osobowych i transporterów.