Wynajem samochodów, czyli sprawne i komfortowe poznawanie Krakowa.

Podróżując na wczasy do byłej stolicy Polski, drugiego największego miasta w kraju, mało kiedy mamy dostatecznie dużo czasu aby zobaczyć jak najwięcej. Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast nie tylko Polski ale także całej Europy. Bardzo dużo zapierających dech w piersiach miejsc jest oddalona od siebie nawet kilka kilometrów.

samochody

Autor: Secretaria de Agricultura e Abastecimento
Źródło: http://www.flickr.com

Czy oglądanie najbardziej popularnych miejsc stolicy małopolski można uznać za całkowite poznanie tego klejnotu w koronie zabytków Polskich? Nie do końca. Unikatowy klimat, który przyciąga odmiennych ludzi od wieków do stolicy małopolski jest sumą czegoś więcej niż Wawel i Sukiennice.

Co zrobić aby zwiedzanie było przyjemniejsze?

Kraków poza wypożyczalniami rowerów, meleksami czy rejsami po Wiśle oferuje także wynajem (wynajem podłóg) samochodów kraków (linkuję). Ta propozycja może okazać się kluczowa nie tylko dla pragnących nowych bodźców odkrywców ale także dla tych, którzy chcą zobaczyć normalne życie mieszkańców Krakowa. Poprzez jazdę uliczkami Nowej Huty, Kazimierza czy Prądnika zobaczymy to wszystko z bliska. Wynajem samochodów gwarantuje sprawny transport z centrum miasta do bardziej odległych miejsc, jak np. Zakrzówek czy liczne kopce. Zasadniczą zaletą wypożyczonego samochodu jest możliwość dopasowania wycieczki pod własny grafik. Nie jesteśmy zmuszeni do kontrolowania rozkładów komunikacji miejskiej, sprawdzania czy przypadkiem nie zaczyna się druga taryfa u taksówkarza czy spacerowania po zmierzchu w nieznanym mieście. Zobacz: zobacz.

Wyjątkowa małopolska to nie tylko Kraków!

Należy także pamiętać, że w bliskim sąsiedztwie Krakowa znajdują się inne piękne miejsca. Zjawiskowa Lanckorona jest oddalona jedynie o 50 km, całkiem szybko dostaniemy się do ruin licznych zamków ujrzymy miejsca z niepowtarzalnymi widokami czy zwyczajnie poznamy sielskie życie małopolski.

Podoba Ci się ten temat? Przejdź więc do kolejnego wątku i dowiedź się jakie istotne źródło (https://www.hotelarkonpark.pl/hotel/atrakcje-w-poblizu) było naszą motywacją. Przyjemnej lektury!

pomoc drogowa

Autor: NRMA Motoring and Services
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem samochodów kraków wydaje się więc pierwszorzędną szansą dla rodzin, aktywnych i ciekawych świata turystów oraz tych, którzy cenią swój czas i zwiedzanie na własnych zasadach jest dla nich najważniejsze. Kraków jest wyjątkowym miastem, którego nie da się poznać w chwilę, chyba, że jesteśmy mobilni. Wtedy wszystko znajdzie się na wyciągnięcie ręki.