Bieszczady kuszą turystów górskimi terenami, energicznym odpoczynkiem czy też pięknymi i wspaniałymi widokami

Bieszczady to jeden z olśniewających terenów nie tylko Polski lecz i Europy. Zatem jeżeli potrzebujemy znakomicie odpocząć warto wybrać się w urocze Bieszczady i tam zamieszkać w cudownym domku wypoczynkowym.

Domek chociaż wygląda na nieduży to jest niezwykle funkcjonalny oraz bardzo praktyczny. Są stawiane w miejscach, gdzie ochoczo spędza się czas np na wzniesieniach, nad strumykiem, rzeką, przy lesie, na łące z dala od huku, ulic oraz ludzi (zobacz na

Bieszczady

Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to swoista oaza relaksu, gdzie z radością zatrzymujemy się, nawet w najzimniejsze zimowe pory. Dla na przykład kilkuosobowej rodziny domek z wielkim salonem z TV czy też kominkiem, wygodną, rozkładaną sofą i dużym jadalnym stołem to rewelacyjna oferta bieszczadzkich noclegów. Taras również stanowi konieczny szczegół wyposażenia domku. Można co wieczór czy też o poranku popijać kawę podpatrując naturę i pasące się nieopodal na pobliskiej łące owce. Domki Bieszczady mają kuchnię z całym wyposażeniem między innymi lodówką, mikrofalówką, elektrycznym czajnikiem, garnkami, naczyniami i sztućcami.

Powinna też być niezbędna łazienka z prysznicem oraz ustępem. To wszystko jest na dole, zaś na piętrze bądź poddaszu są pokoje sypialne z wygodnymi łóżkami, szafkami, komodą oraz balkonem, gdzie rozpościera się uroczy krajobraz na panoramę dolin. Góry są pięknym punktem na odpoczynek. Pełno tu czystego powietrza, zwierzaków, leśnych obszarów, strumieni górzystych pełnych ryb. Podróżnicy zachęcani są do aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Przy domkach są miejsca na biesiadowanie przy grillu, brzdące mogą bujać się na huśtawkach, czy spędzać czas w piaskownicy. Wszyscy czują się znakomicie i bezpiecznie. Koszty są małe, a nastrój znakomity, iż chętnie się tu powraca (sprawdź ofertę).

Domki Bieszczady to świetna baza wypadowa dla podróżników. Kontakt z przyrodą, lasy, jeziora i góry to wszystko zdziała, iż wypoczynek będzie bajecznym doznaniem oraz z ochotą będziemy powracać w te śliczne tereny.