Czy wiecie w które miejsce najlepiej udać się na niezapomniane wakacje?

Wakacje w październiku na ogół przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, jednak Azjaci o tej porze dopiero rozpoczynają turystyczny sezon. Najchętniej odwiedzanymi krajami przez Polaków stały się Tajlandia i Indie. Indie to kraj niezwykły.

eccotravel

Zanieczyszczony i gęsto zaludniony, przepełniony ekstremalnym ubóstwem i nieładem.

Nie zwlekaj! Zachęcamy – naciśnij (https://www.naferie.pl/wyjazdy-rodzinne) w hiperłącze i nie czuj żadnych ograniczeń. Opracowaliśmy tam dla Ciebie wiele interesujących wpisów.

Indie to kraj, w którym aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a wszechobecny dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się z czasem ukojeniem dla zmysłów. To miejsce, które pokazuje dzisiejszy, otaczający nas świat i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy mieć do świata, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.

Wakacje w Indiach to połączenie kultur, kolorów, smaków i zapachów, za którą albo będziemy zawsze tęsknić, albo… Cała oferta. Last minute Tajlandia z każdym rokiem przyciąga coraz więcej miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, prawdziwa perełka. Zachwycą nas tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Poza tym kuszą niskie ceny i magiczna atmosfera. Kto raz zobaczy Tajlandię zrobi wszystko by powtórzyć przeżycia. Sprawdź ofertę: .
Oczywiście atrakcją jesiennych wakacji są niższe ceny. Jesienne obniżki czy rabaty to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute egzotyka. W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Zainteresował Cię ten artykuł? Zobacz i sprawdź przewozy do Niemiec Wałbrzych teraz, w tym miejscu znajdziesz coś, co z pewnością także Ci się spodoba.

Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy znajdzie się tani bilet. O kilka procent tańsze są zwykle wycieczki sprzedawane przez Internet, albowiem nie musimy płacić za pośrednictwo agenta.