Fachowe złomowanie samochodów na terenie Poznania i Warszawy

Auto złom Poznań przyjmuje każdy samochód na złom, zapewnia darmowe holowanie auta, wystawia zaświadczenie dotyczące złomowania, oferuje gotówkę za każdy oddany samochód.

Auto złom Poznań to stacja demontażu pojazdów z upoważnieniem wojewody wielkopolskiego do wystawiania zaświadczeń potrzebnych do wyrejestrowania pojazdu. Auto – oferta – złom Poznań zajmuje się złomowaniem pojazdów jak i sprzedażą części odzyskanych z przyjętych samochodów. Auto złom poznań holuje samochód własnym transportem oraz za każdy przyjęty na stację samochód – oferuje pieniądze . Auto złom Poznań sprzedaje elementy samochodowe z rozbiórki pojazdów. W ofercie znajduje się kilkaset pozycji takich jak: skrzynie biegów, elementy karoserii, części wykończenia wnętrza oraz inne części samochodowe.

samochody w skupie złomu

Autor: Firing up the quattro….
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby wyzłomować auto, potrzeba: samochód z czytelnym numerem silnika oraz nadwozia; dowód rejestracyjny albo dokument potwierdzający dane pojazdu w przypadku, gdy dowód rejestracyjny był zatrzymany przez policję, potrzebna jest potwierdzona przez wydział komunikacyjny – kopia dowodu rejestracji samochodu, w przypadku kiedy pojazd został zakupiony, ale nie był zarejestrowany na nowego właściciela – dowód rejestracyjny zapisany jest na poprzedniego właściciela; umowa kupna potwierdzona przez US oraz (dalej) dowód osobisty właściciela pojazdu. Sprawdź też

Główną działalnością firmy jest recykling samochodów, sprzedaż używanych części zamiennych do samochodów oraz złomowanie samochodów.Profesjonalny skup aut do kasacji – płaci za każdy pojazd bez znaczenia jest stan, marka i rocznik. Firma wystawia legalne zaświadczenia do urzędów oraz posiada własne bezpłatne lawety. Przedsiębiorstwo nade wszystko specjalizuje się w kasacji pojazdów, zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami, zachowując przy tym wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Kasacja samochodów Warszawa jest w chwili obecnej jedną z najpopularniejszych wybieranych form pozbywania się pojazdow. W pracy wykorzystuje sie nowoczesny sprzęt, który jest w stanie całkowicie zlikwidować niesprawne albo po prostu stare pojazdy .Kasacja samochodów Warszawa jest swietna alternatywą dla auto szrotów lub złomowisk. Przedsiebiorstwo oferuje atrakcyjne warunki współpracy oraz zachowanie najwyższych standardów obsługi. Zlomowanie aut może być niezwykle korzystne zarówno finansowo, jak i pod wzgledem ochrony środowiska.