Fantastyczne gry

dużowspaniałych gier zostało wydanych przez Sony wyłącznie na PlayStation 3. Zamieszczamy listę najbardziej atrakcyjnych a także poważanych tytułów. Każdy z nich to pewna rozrywka na długie letnie wieczory i mroźne zimowe noce. Wybór z zawężonej listy będzie również wygodniejszy i dużo szybszy.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Najfajniejsze gierki na konsolę playstation 3 to produkcje, w które musicie koniecznie zagrać, jeżeli posiadacie playstation 3. Przykładem takiej gry może być m.in. GTA 5. Znajduje się także w polskiej wersji językowej (napisy). To przeogromny i otwarty świat. Akcja tej gry odbywa się na wyspie, na której wykreowane zostało miasto, wieś, rzeki a ponadto przepiękne jeziora.

Możemy na tym obszarze poruszać się w dowolny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną interesującą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To szalona gra akcji. W sklepie możemy odnaleźć najpopularniejsze gry, m.in. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą stale uaktualnianą ofertą.

zabawa z kinectem

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

Microsoft Kinect 2.0 pod PeCety może wejść na rynek już niedługo. Kinect nowej generacji będzie kierowany także do użytkowników komputerów PC. Zamieszczone zostaną liczne ulepszenia a także usprawnienia. Jego ogromną zaletą będzie z pewnością szersze pole widzenia. Dzięki temu uefektywni się rozpoznawanie ruchu w niedużych pomieszczeniach.

Rozdzielczość zastosowanego sensora usprawni śledzenie też pojedynczych palców oraz mimikę twarzy i ruchu powiek. Na początku ma ma trafić do kreatorów programowania użytkowego.

Wciągający artykuł? Jeżeli masz takie przekonanie, to tak samo wciągające zagadnienia przeczytasz również we wpisie (https://e-hunter.pl/przysmaki-dla-psa), który jest tu.

Dzięki temu zostanie utworzonych więcej zdatnych a oprócz tego nieszablonowych aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy dostaną z pewnością dobre SDK.