Gdy twojemu fiatowi przydarzy się nieoczekiwana usterka, zadbaj o najlepsze części dla swego wozu

Zachowanie wozu w optymalnej formie bywa bardzo istotne dla kierowcy, podróżujących razem z zanim pasażerów, jak także pozostałych uczestników ruchu drogowego. Bez względu na model auta, warto dołożyć starań, aby pracowało ono na oryginalnych podzespołach i przez dłuższy czas jeździło bezawaryjnie.

Continue reading

Najlepsze auto na wyjeździe służbowym

Podczas wyjazdu służbowego do obcego miasta przeważnie wypożycza się auto. Pozostaje pytanie jakie auto będzie najlepsze, kiedy chcielibyśmy je wynająć na kilka dni? Czy najlepsze jest auto niemieckie, czy może z Francji? Sedan czy kombi? Na te wątpliwości postaramy się odpowiedzieć w w tym poradniku.

autostrada

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Wybór aut jest całkiem duży, przez to o radę poprosiliśmy pana Tomasza, którego firma wynajem aut Wrocław, ma dużą flotę samochodów i doświadczenie w tej kwestii.

Wszystko zależy od zawodu

Jak twierdzi nasz rozmówca, bardzo dużo zależy od wykonywanej profesji. Continue reading

Samochód nowy czy używany

Posiadanie pojazdu to nie jedynie rozkosz. Tak jak o wszystko co posiadamy, musimy o auto należycie zadbać. Mym sądem bardzo dobrym wyjściem jest zakup w miarę nowego auta, a już doskonałym rozwiązaniem będzie wóz prosto z salonu. Większość osób odczytujących ten artykuł co najmniej zaprotestuje. Ja jednak będę się upierał przy swoim.

Continue reading

Sekrety Fiata

Samochody są cząstką naszego bytu, elementem tak codziennym, że praktycznie ich nie zauważamy. Co rano przed pracą idąc się golić spostrzegam kolumny wozów. W środku okolicznego grodu reklama koncernu Fiat, która powiadamia iż funkcjonuje w naszym kraju od 1921 roku.

Continue reading

Solidnie dopracowane części samochodowe

Właściciele samochodów mają przeważnie swoje godne zaufania źródło, w jakim zaopatrują się we wszystkie przydatne części do aut. W sytuacji awarii jakiegokolwiek elementu świetnie wiedzą, do kogo mogą się zwrócić. Następną zaletą dostępnych na rynku części są wyjątkowo równoważne ceny. Biorąc pod uwagę reflektory fiat jako brand przygotował rozmaite rodzaje do kolejnych modeli samochodów. Niezwykłość rozwiązań jest zauważalna w pierwszej kolejności.

Continue reading

Profesjonalne salony wymiany handlowej, w których da się zaopatrzyć się w części zamienne do auta.

Każdy, kto ma samochód wyznaczonej marki z pewnością bardzo dobrze jest zorientowany, w jakich punktach może zaopatrywać się we wszystkie niezbędne części do samochodu, tak, aby przez jak najdłuższy czas pozostawał on w bardzo dobrym stanie. Mianowicie, wyspecjalizowane salony wymiany handlowej, w których można będzie zaopatrzyć się w części wymienne do samochodu powinno dobierać pod kątem marki auta, który się nabyło.

Continue reading

O czym pamiętać w czasie podróży służbowej

Gdy jedziemy na biznesowe spotkanie jest kilka rad, o których należy nie zapominać. W tym wpisie o podpowiedzi pytamy specjalistów takich jak Pan Kazimierz, który podpowie nam jaką ofertę oferuje wypożyczalnia koło lotniska dla swoich biznesowych klientów. Continue reading

Najważniejsze informacje o samochodach Fiata, krótka historia najpopularniejszych wersji tej marki.

Fiat jest jedną z największych motoryzacyjnych potęg, której bogata przeszłość sięga końca XIX wieku. Przez ponad sto lat działalności fiat zdobył miano porządnej, bardzo cenionej przez użytkowników firmy, a jego samochody bez przerwy jeżdżą w prawie każdym kraju świata. Część modeli to wręcz jeżdżące legendy, sprzedawane w wielu milionach egzemplarzy.

Continue reading

Serwis fiata fachowo dokona regeneracji, udzieli rękojmi na wykonaną pracę, zapewni ochronę i poradzi.

Fiat jest firmą, która od wielu pokoleń udziela się we wszystkie dziedziny oddziaływania samochodów na środowisko. Począwszy od analizy działań przygotowawczych nad motorem ekologicznym i redukcji wydzielania spalin, a kończąc na włączeniu się w działalność serwisową. Każdy Fiat serwis kontynuuje tę ideę, krocząc z duchem czasu, wyprzedzając współzawodnictwo i nieustannie troszcząc się o własnych klientów.

Continue reading