Firma Volkswagen Kraków – w którym miejscu się znajduje i co dokładnie proponuje?

Volkswagen to niemiecki fabrykant samochodów produkowanych przez koncern Volkswagen AG od 1937 roku. W literalnym tłumaczeniu znaczy „Samochód ludu”. Powyżej 35 milionów pojazdów – tak duża liczba aut wyprodukowanych w jednej fabryce to sukces niepowtarzalny w historii motoryzacji.

Passat

Autor: Rocco Demas
Źródło: http://www.flickr.com
W Krakowie pionierem w dystrybucji aut jednostki Volkswagen jest firma samochodowa Bełtowski, powstała w 1984 roku. Od chwili 1986 roku firma uzyskała autoryzację koncernu Volkswagen AG i została fachowym punktem obsługi pojazdów spółki VW i Audi.

Ludzie wykonujący w przedsiębiorstwie pracę to fachowcy z długoletnim doświadczeniem, wykształceni w ośrodkach szkoleniowych koncernu VW i Audi. Wieloletnim doświadczeniem wspomogą wybrać odpowiedni samochód dostrojony do potrzeb wszelkiego kontrahenta. VW (więcejna ten temat: zobacz ofertę http://www.s-performance.pl/) salon Kraków oferuje podobnie serwis maszyn}.

Potrafimy tam dokonać przeglądów pogwarancyjnych, żeby auto spełniało wszystkie surowe wymogi ,które dotyczą bezpieczeństwa i sprawności. Wszystkie zadania serwisowe posiadają całą specyfikację, precyzyjną z europejskimi standardami. Vw Kraków serwis pełni także posługi jak wymiana amortyzatorów, aby zapewnić osobnikowi w całości komfortową i miłą jazdę.

Na każdym etapie obsługi pracownicy sugerują się dokładnie stwierdzonymi wartościami, jakie bezpośrednio przekładają się na korzyści osobników i tysiące kilometrów prostej eksploatacji serwisowanych samochodów.

Czasem niełatwo jest odnaleźć naprawdę unikalne www (http://www.ehrle.pl/pl/), więc jeśli zafrapował Cię niniejszy artykuł, to bez wahania kliknij ten link!

Gdy o chodzi o samą markę, to oferuje ona nam pojazdy najwyższej jakości.

Volkswagen

Autor: speed4
Źródło: http://www.flickr.com
Dotychczasowe projekty, jakie wypuszczane są na rynek posiadają: Rear Assist, jaki upraszcza jazdę w tył, prężne i spokojne doświetlanie zakrętów, a również pomocnika hamowania. Całokształt po to, ażeby umożliwić pełen szych podczas jazdy zarówno kierowcy , jak i pasażerom.

Volkswagen serwis w mieście Kraków proponuje sprzedaż maszyn tej firmy na najwyższym poziomie. Obecne są także pierwszorzędne felgi, maty do bagażnika i innego typu dodatki. Na wszelkim etapie pracownicy kierują się stwierdzonymi regułami i dzięki temu godnie reprezentują markę. Wytwórca tych samochodów gwarantuje także luksus dla eksploatatorów, gdyż są one niezawodne.