Firma Volkswagen Kraków – w którym miejscu się znajduje i co dokładnie proponuje?

Volkswagen to niemiecki fabrykant samochodów produkowanych przez koncern Volkswagen AG od 1937 roku. W literalnym tłumaczeniu znaczy „Samochód ludu”. Powyżej 35 milionów pojazdów – tak duża liczba aut wyprodukowanych w jednej fabryce to sukces niepowtarzalny w historii motoryzacji.

Passat

Autor: Rocco Demas
Źródło: http://www.flickr.com
W Krakowie pionierem w dystrybucji aut jednostki Volkswagen jest firma samochodowa Bełtowski, powstała w 1984 roku. Od chwili 1986 roku firma uzyskała autoryzację koncernu Volkswagen AG i została fachowym punktem obsługi pojazdów spółki VW i Audi.

Ludzie wykonujący w przedsiębiorstwie pracę to fachowcy z długoletnim doświadczeniem, wykształceni w ośrodkach szkoleniowych koncernu VW i Audi. Wieloletnim doświadczeniem wspomogą wybrać odpowiedni samochód dostrojony do potrzeb wszelkiego kontrahenta. VW (więcejna ten temat: zobacz ofertę http://www.s-performance.pl/) salon Kraków oferuje podobnie serwis maszyn}.

Potrafimy tam dokonać przeglądów pogwarancyjnych, żeby auto spełniało wszystkie surowe wymogi ,które dotyczą bezpieczeństwa i sprawności. Wszystkie zadania serwisowe posiadają całą specyfikację, precyzyjną z europejskimi standardami. Vw Kraków serwis pełni także posługi jak wymiana amortyzatorów, aby zapewnić osobnikowi w całości komfortową i miłą jazdę.

Czy intryguje Cię taka tematyka? Jeśli tak, to kliknij ten link oraz zdobądź cenne szczegóły również na analogicznej witrynie!

Na każdym etapie obsługi pracownicy sugerują się dokładnie stwierdzonymi wartościami, jakie bezpośrednio przekładają się na korzyści osobników i tysiące kilometrów prostej eksploatacji serwisowanych samochodów. Gdy o chodzi o samą markę, to oferuje ona nam pojazdy najwyższej jakości.

Volkswagen

Autor: speed4
Źródło: http://www.flickr.com
Dotychczasowe projekty, jakie wypuszczane są na rynek posiadają: Rear Assist, jaki upraszcza jazdę w tył, prężne i spokojne doświetlanie zakrętów, a również pomocnika hamowania. Całokształt po to, ażeby umożliwić pełen szych podczas jazdy zarówno kierowcy , jak i pasażerom.

Volkswagen serwis w mieście Kraków proponuje sprzedaż maszyn tej firmy na najwyższym poziomie. Obecne są także pierwszorzędne felgi, maty do bagażnika i innego typu dodatki. Na wszelkim etapie pracownicy kierują się stwierdzonymi regułami i dzięki temu godnie reprezentują markę. Wytwórca tych samochodów gwarantuje także luksus dla eksploatatorów, gdyż są one niezawodne.