Laweta Szczecin jest do dyspozycji o każdej porze dnia oraz nocy. Gwarantuje pomoc drogową czy też autoholowanie. Zapewnia profesjonalne doradztwo

Ile razy uszkodził nam się czterokołowiec na środku ulicy czy mieliśmy stłuczkę, jaka udaremniła nam dalszą część podróży? Podczas gdy tak się staje gorączkowo wyszukujemy w telefonie pomocy drogowej.
samochód po wypadku na ulicy
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Laweta Szczecin gwarantuje pomoc drogową. Wsparcie drogowa nie jedynie jest od zabierania zepsutych czterokołowców z ulicy. Też zdołamy liczyć na wsparcie w małych naprawach samochodu na trasie, kiedy raptownie nam stanął. Możemy również liczyć na pomoc w wymianie kół czy w odkręcenie zapieczonych śrub czy uruchomienie pojazdu na przewody, podczas gdy wyładowuje się akumulator, czy długi okres był nieużywany czterokołowiec. Pomaga także, gdy wpadniesz w poślizg oraz twoje auto wyląduje w rowie, wydostaną z zaspy auto czy z błotnej jezdni, gdy koła ślizgają się na nawierzchni. Lawety również posiadają wózek, dzięki temu zdołają zabrać na przyczepę samochód z uszkodzonym kołem bądź zawieszeniem bez dalszych uszkodzeń. Każdy, kogo auto stanie na jezdni bądź, które ulegnie wypadkowi drogowemu może liczyć na pomoc drogową jaką jest autolaweta szczecin . Jest dodatkowo specjalna laweta, która ma opuszczaną na poduchach zawieszenie. Dzięki czemu kąt załadunku na przyczepę pomocy drogowej jest co najważniejsze niski. Ochrania to też przede wszystkim przed dalszymi uszkodzeniami.Innymi słowy laweta może wykonywać role pomocy drogowej. Gwarantuje także fachowe konsultacje i pomoże przetransportować wóz do warsztatu samochodowego, gdzie zajmą się natychmiast nim doświadczeni profesjonaliści. O lawecie (www.rdrent.pl) mówimy wtedy, kiedy jest przystosowana do transportu aut. Na przykład wagony kolejowe mają platformy, na których można transportować kilkadziesiąt wozów. Też ciężarówki ze specjalnymi naczepami mogą za każdym razem przewozić kilkadziesiąt samochodów na piętrowych przyczepach. Na lawetach zdołają być wożone wszelkie pojazdy między innymi samochody osobowe, busy, pojazdy rolnicze, a nawet pojazdy na gąsienicach.