Obuwie nike air max dla kobiet w okazyjnych cenach.

Nowatorska poduszka gazowa firmy Nike została wprowadzona w butach Nike pod koniec lat 70-tych. Buty te zostały zaprojektowane z myślą o joggingu. Od tej pory kolejne generacje butów Nike Air Max stawały się natychmiastowym hitem pośród osób uprawiających sporty i kolekcjonerów, oferując ciekawe kombinacje kolorów i solidną, lekką amortyzację. W obecnych czasach buty Nike z tym system przeżywają drugą młodość.

Nike

Autor: Tom Dennis Radetzki
Źródło: http://www.flickr.com
Cechy tych butów sprawiły, że stały się popularne oraz chętnie kupowane na całym glonie. Buty Air Max to już więc system legendarny.Ma to oczywiście niebagatelny wpływ na cenę. Nie od dziś wiadomo, że słynne Nike nie są obuwiem tanim, ale za to z najwyższej półki. Nasz sklep proponuje ogromną liczbę butów Nike w konkurencyjnych cenach.

Nike Air max damskie (link) są wyposażone w doskonały system amortyzacji. Posiadają także ładny, niski profil. Gwarantują trwałość, komfort i prosty styl. Solidne obszycia zapewniają maksymalną wytrzymałość oraz wygodę w czasie użytkowania. Podeszwa stworzona została z solidnej gumy, trwałej na ścieranie.

Jeśli przedkładana w tym materiale problematyka to Twój konik – wyraź opinię (www.zafaworkwear.pl/fartuchy-gastronomiczne/) na jej temat. Twój komentarz bez wątpienia dla redaktora się liczy.

System chroni stawy przed urazami, tym samym, zapewniając lekkość i amortyzację. Nike air max damskie mają liczne zalety. Cholewa materiałowa z powłokami syntetycznymi oraz skórzanymi, zapewnia odpowiednią stabilizację oraz lekkość.

Siateczka w przedniej części stopy (ostrogi piętowe kraków) i na pięcie zapewnia odpowiednią wentylację, co powoduje, że nike air max damskie można nosić, nawet w wakacyjne dni. Unikalna technologia zapewnia dużą ochronę przed wstrząsami. Podeszwa właściwa gwarantuje lekką amortyzację, przyczepność oraz trwałość i nie powiększa wagi buta. Nike Air Max damskie świetnie sprawdzą się do codziennego użytku, ale też jako buty treningowe – na siłownię czy fitness czy też do biegania

Buty nike

Autor: Guian Bolisay
Źródło: http://www.flickr.com
Wytrzymała podeszwa i duża poduszka gazowa Air Max z tyłu stopy, sprawiała, że początkowo Air Max były wspaniałym butem do joggingu. Z biegiem czasu stały się klasycznym obuwiem sportowym, używanym tak samo do treningów jak i na co dzień. Od lat 90′ powstały różnorodne wersje kolorystyczne – od klasycznych białych i czarnych wersji, aż po ręcznie dekorowane i malowane modele (tzw. custom).

Buty nike air max damskie, upamiętniają ćwierćwiecze powstania wersji Air Max. Występują w 2 barwach: klasycznej oraz odwróconej. Zapewniają taką samą niezwykłą lekkość jak i amortyzację, z jakich zasłynął ich pierwotna wersja.