Jak bez problemu wybierać psa z hodowli?

Pies to doskonały towarzysz – pewność bezwarunkowej miłości. Naturalnie, wskazane jest zdecydować się na psiaka ze schroniska, gdyż wtedy daje się dom zwierzęciu bezdomnemu, jednakże nie każda osoba chce wziąć na swoje barki taki obowiązek. Istotnym zainteresowaniem odznaczają się najczęściej psy rasowe, tym samym wiele osób decyduje się na prowadzenie ich hodowli. W jaki sposób w takim razie wybierać szczeniaka hodowlanego? Jakie kwestie trzeba koniecznie wziąć pod uwagę?

Continue reading „Jak bez problemu wybierać psa z hodowli?”

Karma dla psa – jak z tak mnóstwa znaleźć tę najlepszą?

Serwując pokarm swojemu zwierzakowi da się zarejestrować jego reakcję na nie. Po skonsumowaniu pies może być pogodny lub też wymęczony – to właśnie powinno przesądzać o tym, czy należy zmienić pokarm czy też nie. Czym sugerować się podczas zakupu?

Continue reading „Karma dla psa – jak z tak mnóstwa znaleźć tę najlepszą?”

Karma Brit Care – kapitalna karma dla uczulonych naszych pupili

Mimo tego, że na rynku odkryjemy obecnie wiele rozmaitych karm dla psów, to nie zawsze nasz pupil entuzjastycznie będzie daną karmę spożywał. Nie chodzi jedynie o walory smakowe czy o to, że pies jest po prostu wybredny, czasami problem może być nieco większy. Poniektóre psy zdołają być drażliwe na pewne pierwiasteki znajdujące się w karmie, jeszcze inne zdołają mieć zaparcia czy też bóle jelit czy też żołądka.

Continue reading „Karma Brit Care – kapitalna karma dla uczulonych naszych pupili”