Zabawka dostosowana do wieku malucha

Pierwszymi zabawkami najmniejszych dzieci są wielobarwne grzechotki, barwne przymocowane do łóżeczka muzyczne karuzele z pozytywką oraz gryzaki. Po okresie grzechotek i karuzel przychodzi czas na zakup zabawek edukacyjnych, które zamiast samej radości z zabawy poczynają nauczać.

Continue reading „Zabawka dostosowana do wieku malucha”

Który sprzęt powinno się kupić dla dziecka zaczynającego treningi piłki nożnej?

Posiadanie przez nas pociech to wielki przywilej dla rodziców, ale i zarazem wyzwanie, z jakim przyjdzie się nam zmagać przez sporo lat naszego życia. Jako obowiązkowi rodzice jesteśmy bowiem zobligowani prawidłowo zadbać o rozwój własnych dzieci, tak aby mogły bez trudności wejść w życie dorosłe.

Continue reading „Który sprzęt powinno się kupić dla dziecka zaczynającego treningi piłki nożnej?”

Popularność piłki wśród naszych kibiców, jak wygląda kształcenie dzieci i młodzieży w szkółkach piłkarskich.

Piłka nożna od wielu lat jest najbardziej popularnym sportem w naszym kraju. Pomimo tego że że wyniki naszej drużyny narodowej są bardzo rożne, to jednak cały czas rzesze młodzieży i dzieci całymi godzinami siedzą na boiskach, wykorzystując każdą wolną chwilę do tego, żeby w coś zagrać. W ostatnich latach bardzo zmieniło się podejście do kształcenia młodzieży, obecnie w większości miast już nawet maluchy mogą mieć okazję treningu pod okiem doświadczonych trenerów.

Continue reading „Popularność piłki wśród naszych kibiców, jak wygląda kształcenie dzieci i młodzieży w szkółkach piłkarskich.”