Moda na bicykle jest aktualnie bardzo duża – w jaki sposób odnaleźć ciekawy model?

W obecnych czasach panuje niezwykle duża moda na ekologię i zdrowy tryb życia. Przejawia się to w najprostszych zachowaniach ludzi, jak na przykład segregacja odpadów, kupowanie eko żywności czy też rezygnowania z jazdy autem. Ludzie coraz to częściej przesiadają się na rowery, które w miastach są najlepszym środkiem komunikacji.

Continue reading „Moda na bicykle jest aktualnie bardzo duża – w jaki sposób odnaleźć ciekawy model?”

Najbardziej udana współpraca i najbardziej cenione projekty tworzone są w udanej symbiozie, gdzie właściwa kadra odpowiednio się uzupełnia

Nie jesteśmy w stanie zwyczajnie działać bez konkretnych ludzi i najlepszego sprzętu. To prawda, którą doświadczamy prawie każdego dnia. Wiedzą natomiast o tym zwłaszcza Ci, którzy mają zbyt zawyżone mniemanie o sobie, albo o swoich umiejętnościach. Zderzają się więc oni co pewien czas ze ścianą, którą określić można jako realność. Po każdym takim doświadczeniu znacząco zmniejsza się ich wysoka samoocena, przynajmniej to jest odpowiedni objaw. Gorzej, gdyby takie osoby szły jeszcze bardziej w zaparte, choć i tego typu wypadki się zdarzają.

Continue reading „Najbardziej udana współpraca i najbardziej cenione projekty tworzone są w udanej symbiozie, gdzie właściwa kadra odpowiednio się uzupełnia”

Categories Bez kategoriiTags