Szczypta info odnośnie dwóch kółek

Częsta jazda rowerem sprawia, że będziemy dużo radośniejsi. Jeśli wysiłek fizyczny powoduje sporo szczęścia, zapewne będziemy sporo rzadziej skarżyli się na swoje życie. Polska na nieszczęście jest krajem, w którym to niemal każdy nieustannie narzeka, no nic się nie podoba. Generalizacja, ale czyż w istocie nie pasujemy do tego opisu? Starajmy się walczyć z beznadziejnym humorem, ale również niepotrzebnymi kilogramami. Fakty są takie, że Rowery we wszystkich przypadkach pomagają. Ogromna szkoda, iż w naszym kraju nie jest jak w przykładowo Danii, a więc kolarze generalnie nie mają łatwego dojazdu do pracy. W krajach zachodnich wielu pracowników dojeżdża właśnie rowerem do pracy.

rower

Autor: Olympique Club Cycliste Cessonnais
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż naturalnie i u nas zauważyć możemy niemałą ilość rowerzystów, którzy także w drodze do roboty nie chcą się rozstawać z rowerem – . Mocno polecane są szczególnie rowery author – na miasto są wprost doskonałe – . Być może cena nie satysfakcjonuje, lecz przynajmniej rower będzie dobrze służyć nam przez długi okres czasu. O ile oczywiście nie zostanie skradziony: plaga złodziejstwa jest no niestety bolączką niemal każdego mieszkańca globu.

To co denerwuje to z pewnością brak niektórych udogodnień dla rowerzystów. A więc na ten przykład wyłącznie niektóre firmy mogą zagwarantować pracownikom prysznic. To chyba jasne: można nieźle się wypocić, a nawet delikatny smrodek powoduje, że na obszarze firmy po prostu nie da się dobrze pracować. Także kierowcy osobówek wielce deprecjonują rowerzystów – przecież rowery 24 powinny być respektowane przez autentycznie wszystkich uczestników ruchu. Wszyscy jesteśmy podatnikami.

rower

Autor: Kettler
Źródło: Kettler
Jeżeli ktoś szuka roweru bardziej na popołudnia, weekendy, urlopy, zarekomendować można choćby rowery bmx – kto powiedział, że BMX-y są tylko dla dzieciarni? Zwłaszcza w Warszawie, generalnie największych miastach, zauważyć nietrudno nieco starszych miłośników BMX-ów. Takie rowery są tak jakby naszym marzeniem, a w końcu marzenia trzeba spełniać swoje marzenia… BMX bez kłopotu idzie kupić za dosyć nieduże pieniądze.