jezioro

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gdzie wypuścić się na spływy kajakowe? Czy kajaki są bezpieczną formą sportu?

spływy kajakowe
Autor: TimothyJ
Źródło: http://www.flickr.com
Lato coraz bliżej. Sporo osób decyduje się na urlopy zagranicę kraju. Bywają także tacy, jacy preferują wypady w Polskę. Które regiony są najczęściej wybierane?

Niezapomniana podróż na Mazury, które są pełne pięknych jezior, lasów oraz interesujących zabytków

jezioro
Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiamy się nad dobrym miejsce na wakacje w Polsce, Mazury będą doskonałym wyborem. Rok rocznie przyciągają tłumy turystów zakochanych w wspaniałych jeziorach i wyspach, które mogą podziwiać w spokoju.

Urlop w domu, czy wypad w Polskę – dowiedz się, co robić, co ze sobą wziąć, w które miejsce ruszyć

Namiot
Autor: Praktiker
Źródło: Praktiker
Niedługo rozpocznie się letnia pora i mnóstwo mieszkańców RP wyjedzie na urlop. Morze czy góry? Nasz kraj czy zagranica? Co porabiać, jeżeli trzeba pozostać w domu? Jak wtenczas zagospodarować czas?

Cudowne wakacje nad mazurskimi jeziorami - sprawdź co warto wiedzieć?

Autor: Siedlisko Morena
Ludzie pewnie już zapomnieli, kolejni nawet o tym nie mieli pojęcia,lecz całkiem niedawno Mazury zostały wytypowane dozaszczytnego tytułu jednego z nowych cudów świata. Niestety, chociaż konkursu nie wygrały, to jednak o tym zachwycającym miejscu zrobiło się naprawdę głośno na całym świecie. I słusznie.

Bieszczady tajemnicze i niedostępne czyli co ciekawego zaoferować może odwiedzającym ten niezwykły region kraju.

Polonina Wetlinska
Autor: Przemyslaw Kozuch
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najbardziej niedostępnych po dziś dzień rejonów naszego kraju są Bieszczady. Niedostępne, tajemnicze kuszą od lat miłośników aktywnego wypoczynku i pięknej przyrody. Obecnie Bieszczady się zmieniają, popularne wypoczynkowe miejscowości są bardzo chętnie odwiedzane przez licznych turystów, a na bieszczadzkich ścieżkach tworzą się niekiedy kolejki.
Syndicate content