przyczepność

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/motocross-kety.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wolnym krokiem zbliża się zima – zastanów się, co się przyda twojemu pojazdowi

droga zimą
Autor: Jimmy Harris
Źródło: http://www.flickr.com
Rzeczypospolita Polska jest krajem, który może pochwalić się pięknymi 4 porami roku. Jest ty i słoneczko, i kapiące deszcze, i śnieg. I na każdą taką chwilę powinniśmy być zawsze przygotowani. I tak, jak my potrzebujemy odpowiednie buty, tak i nasze auta muszą mieć świetną przyczepność.Kiedy w naszej ojczyźnie pojawia się zima i spada śnieg, nie powinno się jeździć samochodem na letnich oponach. To niestety niebezpieczne.

Porządne i odporne opony naszych marek

bieżnik w  oponach
Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com
Opony to niezmiernie ważny element każdego wozu. Wpływają one na efektywną, szybką a także na bezpieczną jazdę, wskutek tego każdy kierowca na pewno powinien przykładać nadzwyczaj dużą wagę do wyboru opon samochodowych. W dzisiejszych czasach na rynku możemy odszukać multum opon różnych marek, zarówno zagranicznych jak także polskich.

Opony od kuchni: czyli w jaki sposób dobrać odpowiednie ogumienie do naszego samochodu i rozgryźć liczne oznaczenia na oponach.

Opony samochodowe
Autor: EveryCarListed P
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kierowca wie, że zakup odpowiednich opon, znacznie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Zobaczmy, co jest ważne przy wyborze dobrego ogumienia.

Jak jeździć bez ryzyka?

Opony samochodowe
Źródło: www.interopony.pl
Rozpoczyna się wiosna. Pomiędzy porządkami a podróżą na pierwsze wiosenne opiekanie kiełbasek powinniśmy pomyśleć nad własnym bezpieczeństwem. Po zimowym sezonie powinno się zbadać osobisty pojazd, przetestować działanie hamulców, czy wymienić olej silnikowy z zimowego na letni.

Musimy być gotowym na każdą porę roku

opony samochodowe
Autor: chrstphre ㋛ campbell
Źródło: http://www.flickr.com
Nie warto nikogo przekonywać, że każda pora roku charakteryzuje się inną pogodą, a co się z tym łączy, także kolejnych warunków powinniśmy się spodziewać na drogach. Jeśli chcemy posiadać pewność, że bezpiecznie dojedziemy do celu, to z pewnością powinniśmy nie tylko dopasować naszą prędkość do konkretnej pory roku, ale jeszcze na dodatek też właściwie przyszykować nasz pojazd.

Z czego zbudowany jest samochód marki FORD?

Autor: Ford
Składowe, z których złożone są poszczególne składniki auta, mają niemały wpływ na jego odpowiednie działanie. Czysty filtr kabinowy czyni auto bezpiecznym i minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych u kierowcy albo pasażerów. Część składowa, taka jak pasek rozrządu, ma na celu ułatwić działanie popychaczy oraz zaworów poprzez przekazanie napędu z koła pasowego wału napędowego na wałki rozrządu. Kolejną częścią jest łącznik stabilizatora, który natomiast wywiera wpływ na przyczepność samochodu.
Syndicate content